Spojte se s námi


Lifestyle

Příběhy ze života: Žiju v kamionu, abych ušetřila. Jessica popsala výhody takového života, největším štěstím je její milující pes

Řidička kamionu Jessica McKinney se rozhodla, že ve „stroji“, který ji vydělává na živobytí bude také žít. Prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok představila svůj malý domov a vysvětlila své rozhodnutí přijmout tento životní styl.

Publikováno

dne

Řidička kamionu Jessica McKinney se rozhodla, že ve „stroji“, který ji vydělává na živobytí, bude také žít. Prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok představila svůj malý domov a vysvětlila své rozhodnutí přijmout tento životní styl.

Uvažovali jste někdy o tom, že se vzdáte svého bytu a budete žít takzvaně „na cestách“? Přesně tohle je totiž případ řidičky kamionu, která se v něm také rozhodla trvale bydlet.

A jaký k tomu má Jessica McKinney důvod? Naprosto jednoduchý. V kamionu žije se svým psem proto, aby jednoduše snížila náklady na bydlení.

Na svém TikToku pak představila svůj malý, ale jedinečný domov a právě výše uvedený důvod v nedávném videu vysvětluje.

@beautifulbadasstrucker Living in my truck full time #truckertiktok ♬ original sound – Beautifulbadasstrucker

Vysvětlila, že navzdory možné kritice nachází v tomto netradičním způsobu života štěstí, a zdůraznila, že jí vyhovuje, protože má s sebou svého milovaného psa.

Jessica prostřednictvím onoho videa poskytla prohlídku svého vozu a předvedla, jak si ho zútulnila přidáním koberců, cvičebního náčiní pro udržení kondice a kde skladuje například jídlo nebo čistící prostředky.

K přípravě jídel používá fritézu, mikrovlnnou troubu nebo gril, přičemž dbá na to, aby měla k dispozici různé koření pro zvýraznění chuti. Vyzdvihla také svá úložná řešení pro osobní věci.

Zatímco někteří by mohli její životní styl zpochybňovat, mnozí chválili její finanční obezřetnost a povzbuzovali ji, aby šetřila peníze, aniž by platila nájem nebo hypotéku. Obdivovatelé její volbě tleskali a vyjadřovali obdiv a podporu jejímu netradičnímu, ale naplňujícímu způsobu života.

Zdroje: The Sun, TikTok, Instagram

Oblíbené