Spojte se s námi


Celebrity

Představení účastníků Survivoru: Denisa Dvořáková sází na fyzickou zdatnost a klidnou povahu

Jednou z VIP soutěžících Survivoru je i dvaatřicetiletá topmodelka Denisa Dvořáková. K modelingu se dostala vítězstvím v prestižní soutěži Elite Model Look v roce 2006.

Publikováno

dne

Jednou z VIP soutěžících Survivoru je i dvaatřicetiletá topmodelka Denisa Dvořáková. K modelingu se dostala vítězstvím v prestižní soutěži Elite Model Look v roce 2006 a na ostrově chce bořit stereotypy.

Denisa Dvořáková dva roky pobývala v New Yorku, kde se pravidelně objevovala na akcích Fashion Week a propagovala zde modely proslulých návrhářů. Samozřejmě také zdobila titulní stránky věhlasných módních časopisů jako Vogue, Elle nebo Marie Claire.

Denisa Dvořáková umí rozdělat oheň pazourkem

Účastí v soutěži Survivor se chce konečně vymanit ze stereotypů, do nichž se modelky škatulkují. Na soutěž se prý nijak zvlášť nepřipravovala. Trochu tajnůstkářsky se ale zmínila o jakýchsi „skrytých taktikách“.

I tak má k „přežívání v přírodě“ relativně blízko. Jako dítě často jezdila s rodiči pod stan a dokonce se jí podařilo rozdělat oheň pazourkem. Práci s ohněm Denisa Dvořáková jistě na ostrově využije.

Kromě jiného miluje také sport a svou fyzickou zdatnost, kterou si pravidelně udržuje i procházkami s pejskem, považuje za velké plus. To pro změnu Dvořáková využije při častých soutěžích, díky čemuž může být pro kmen užitečná.

Zubní kartáček jí chybět nebude, rodina rozhodně ano

Soutěžící na ostrově se potýkají s velkým diskomfortem, který jim přináší i absence základních hygienických potřeb. Jednou z takových je třeba zubní kartáček. A jak se s tím vypořádá Denisa? Prostě doufá, že takové věci půjdou něčím nahradit.

Hladu se jistě nebojí a pokud je něco, co by nikdy nesnědla, tak jsou to tepelně neupravené mořské plody. Na ostrově jí nejvíc bude chybět rodina, přátelé, partner a pejsek.

Denisa Dvořáková se nedá hned tak naštvat

Vzhledem k tomu, že Survivor je především týmová hra, určitě se bude hodit Denisy klidná povaha. Sama o sobě prohlašuje, že konflikty řeší s chladnou hlavou a málokdo ji dokáže rozhodit.

V případě výhry by část peněz věnovala charitě a o tom, jak by naložila s ostatními penězi, by se rozhodla později.

Zdroj: nova.tv, wikipedia.org, edna.cz

Oblíbené