Spojte se s námi


Reality show

Novinky ze Survivoru: Kmenovou imunitu získali Titáni, u Lovců se debatuje o tom, kdo půjde z kola ven

Titáni v předchozím díle Survivoru získali kmenovou imunitu a jsou tak v bezpečí. Na straně Lovců se tak spekuluje, kdo by měl z kmene odejít. Možností je hned několik.

Publikováno

dne

Titáni v předchozím díle Survivoru získali kmenovou imunitu a jsou tak v bezpečí. Na straně Lovců se tak spekuluje, kdo by měl z kmene odejít. Možností je hned několik.

Úvodní slova desátého dílu patřila Sebastianovi, který se nejen Mártymu svěřil o svém vztahu k otci, se kterým se nestýkali od jeho narození. Většinou to skončilo problémem pro něj i jeho maminku, která se se životem poprala statečně, i na úkor svého zdraví. 

Roky plné strachu a nepříjemností

Sebastian je naštvaný na svého otce, který se ho poslední dva roky snaží kontaktovat. Na ostrov odjížděl s tím, že nemá některé věci dořešené. „Většinu života jsem s ním nesdílel,” svěřil se zpěvák Mártymu. „Jsem na něj naštvanej, že nás v tom s mámou nechal, že neposlal ani alimenty, že se neozval dřív, protože jí to skoro stálo zdraví. 

Ona mi ale ukázala, že i když jsi na některé věci sám, tak že to jde. Kdyby to tak nebylo, tak bych možná neměl ani sílu to zkusit,” řekl. Svěřil se, že je na svou mámu pyšný. Se slzami v očích řekl, že zažili špatné situace, ale všechno to nakonec zvládli. „Ve finále ze mě udělala skvělýho kluka, chlapa, jednou možná tátu.” Je jí za to velmi vděčný. 

Doteď se kontaktu se svým otcem vyhýbal. Jak to ale dopadne poté, co ostrov opustí, neví možná ani on sám. U Titánů se neustále řeší podvod Bandurka a Piráta, což Yenifer probírá s Tomášem, u kterého si není jistá jeho pozicí v kmeni. Je potřeba důvěřovat, s čímž mají někteří hráči problém. Pak už se ale všichni hráči vrhli do další soutěže, do boje o přežití…

Získají Titáni kmenovou imunitu? 

Souboj to je znovu zajímavý, protože Titáni mají velkou motivaci zvítězit. Z jejich kmene totiž odešlo více hráčů a snaží se tak dostat blíže k vysněnému cíli. Yenifer bohužel ztratila drahocenné vteřiny, nicméně i tak se kmen Titánů dostal do průběžného vedení. Lovci nakonec ztráceli spoustu vteřin, možná i minut. 

S náskokem jednoho hráče se tak Titáni pustili do další části soutěže. Martin si snadno poradil s hádankou, a tak se Titáni mohli radovat z toho, že je nečeká další kmenová rada. Soutěž opustí jeden z Lovců. Po vyhodnocení soutěže byli Lovci zklamaní. „Už bylo vidět, co to bylo za slovo, takže jsem rád, že jsem si tu imunitu vytáhnul. Navíc má Radek narozeniny, takže si kmenovou imunitu může odnést do kmene,” uvedl Martin. 

Který hráč nakonec soutěž opustí? Kdo získá individuální imunitu? O vyřazení rozhodnou zbývající hráči, kteří se na ostrově musí „domluvit”, kdo půjde z kola ven. Budou to mít hodně těžké…

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené