Spojte se s námi


Kultura

Nekorektní humor a velká show: Silvestrovskou zábavu obstarají Tři Tygři! Na co se můžete těšit?

Publikováno

dne

Znáte je či nikoliv? Pokud ano, tak už zřejmě tušíte, co vás vlastně čeká. Pokud ne, budete zřejmě svědky řádného nekorektního humoru, jaký v televize zase zřejmě dlouho neuvidíme. Na Silvestra vás na Primě budou bavit Tři Tygři!

Štěpán Kozub, Albert Čuba, Vladimír Polák a Robin Ferro aneb Čtveřice herců která je však známá pod názvem Tři Tygři.

Jsou velmi známí svým nekorektním humorem, jež prosazují jak ve svých představeních, tak i v rozhovorech a leckdy se rozhodně nebojí vyjádřit svůj vlastní názor.

Zde je pak video, které na svém kanálu zveřejnili Tři Tygři před několika desítkami hodin a má samozřejmě upoutat diváky na onu silvestrovskou podívanou. Jedná se však pouze o velmi malou ochutnávku toho, co od Sedmi pádů Honzy Dědka můžeme očekávat.

Přesně tak, Prima totiž letos vsadila na moderátora Honzu Dědka a jeho 7 pádů. No a jako hosté zde budou účinkovat právě tito Tři (čtyři) Tygři. Kromě rozhovorů se nicméně dočkáme také minimálně třech představení!

Avšak právě přes veškerou tu kontroverzi musela Prima svůj program narychlo posouvat. Původní termín byl totiž stanoven na 19:45.

Tato velká silvestrovská show ovšem odstartuje až po deváté hodině večerní. „Víte proč se musíte dívat na TV Prima? Protože Prima bude dělat nekorektní humor a ČT1 jenom korektní humor,“ řekl ve videu k chystané show Štěpán Kozub.

Ano, i tohle je ukázka poněkud nekorektního humoru, který nicméně Tři Tygry vyšvihl ke slávě a v neposlední řadě také do neskutečných výšin, co se oblíbenosti jejich tvorby týče. A co vy, jaký televizní kanál na silvestra zvolíte vy?

Zdroje: TV Prima, Tři Tygři, Youtube

Oblíbené