Spojte se s námi


Celebrity

Nechutnost! Nenáviděný Tadeáš Veselý z Clash of the Stars má vytetované slavné české vrahy

Turnaj Clash of the Stars 7 je za námi. Na uplynulém galavečeru měl startovat i Tadeáš Veselý, který je nejnenáviděnějším bojovníkem organizace. Kvůli napadaní diváka z publika se nicméně zápas musel zrušit. Ještě před turnajem ale Veselý ukázal svá nechutná tetování.

Publikováno

dne

Turnaj Clash of the Stars 7 je za námi. Na uplynulém galavečeru měl startovat i Tadeáš Veselý, který je nejnenáviděnějším bojovníkem organizace. Kvůli napadení diváka z publika se nicméně zápas musel zrušit. Ještě před turnajem ale Veselý ukázal svá nechutná tetování.

Tadeáš Veselý není mezi fanoušky Clash of the Stars oblíbený. Kontroverzní osoba českého internetu si nicméně tuto auru kolem sebe vytvořila záměrně a ráda ji přiživuje.

Před turnajem například Veselý opět nastříkal pepřový sprej do očí soupeři Miroslavu „Fayne“ Lonerovi, za což promotér Tomáš Linh Le Sy slíbil vysokou pokutu.

„S Faynem jsme komunikovali, řešili jsme, jestli ten zápas zrušit, nebo ne. Nakonec jsme se však dohodli, že zápas na kartě zůstane a že si to Fayne s Tadeášem bude moct vyřídit v kleci. Jak jsem už zmínil, Tadeáše čeká finanční postih“ řekl Le Sy na závěrečné tiskové konferenci Clash of the Stars.

Už se zdálo, že k jejich zápasu dojde, avšak při nástupu Veselého neudržel své emoce jeden z diváků, který jej nesmyslně napadl. Veselý byl podle informací ošetřujícího lékaře v bezvědomí a zápas musel být zrušen.

Veselý si nechal vytetovat české vrahy

Ještě před turnajem se Veselý rozhodl internet pobouřit novým tetováním, které o jeho osobnosti něco vypovídá. Na svých rukou má totiž nově slavné české vrahy.

„Mám tady české vrahy. Tady mám manžele Stodolovi, Roubala, Ludvíka Černého, Escobara, El Chapa. České vrahy v České republice nikdo nemá.

Každý si dává Pabla Escobara, který zabil tisíce lidí, ale na ty české se pořád zapomíná. Celý rukáv bude z českých vrahů,“ řekl Veselý pro eXtra.

Co jej k tomuto rozhodnutí vedlo, je otázkou, na kterou zatím neznáme odpověď. Promotér Le Sy ale s tímto tetováním rozhodně nesouhlasí a pokud v organizaci na příštím turnaji nastoupí, bude si muset tetování skrýt.

Zdroj: eXtra, Clash of the Stars

Oblíbené