Spojte se s námi


Celebrity

Veselý z Clash of the Stars a zástava srdce? Došlo ke ztrátě vědomí, prozradil zasahující záchranář

Tadeáš Veselý byl jednou z hlavník postav turnaje Clash of the Stars 7. Na něm ale nakonec nebojoval, jelikož jej při nástupu do klece napadl divák. Veselého trenér měl poté mluvit o zástavě srdce, avšak lékař, který jej ošetřoval v hale, tuto informaci vyvrátil.

Publikováno

dne

Tadeáš Veselý byl jednou z hlavních postav turnaje Clash of the Stars 7. Na něm ale nakonec nebojoval, jelikož jej při nástupu do klece napadl divák. Veselého trenér měl poté mluvit o zástavě srdce, avšak záchranář, který jej ošetřoval v hale, tuto informaci vyvrátil.

Tadeáš Veselý je nejnenáviděnějším bojovníkem organizace Clash of the Stars. V ním měl na sedmém turnaji mít odvetu s Miroslavem Lonerem, který je na internetu známý pod přezdívkou Fayne.

K zápasu ale bohužel nedošlo. Veselého totiž při nástupu do klece napadl divák. Nenáviděný bojovník se skácel k zemi a prvotní záběry nebyly zrovna příjemné na pohled. Vystrašená přítelkyně se jej snažila probrat, leč neúspěšně.

Podrobnější informace k dispozici nebyly, nikdo nevěděl, co se vlastně stalo. Brzy bylo jasno, že se zápas ruší a Fayne poté přišel do klece říct pár slov. Byl pořádně nahněvaný, na zápas se těšil a dlouhé měsíce připravoval.

Stejně tak sdělil, že ho trenér Veselého informoval o tom, že měl mít zástavu srdce. A právě s touto informací veřejnost pracovala, ačkoliv z opakovaných záběrů incident nevypadal nikterak hrozivě.

Záchranář Jakub Opolský promluvil o Veselém

„Mě hrozně štve jedna věc, že po internetu kolují nějaké věci, že zástava srdce. Zástava srdce to nebyla. To napadne asi každého normálně myslícího člověka. Štve mě, že to někdo řekl a je to všude…

Není to tak. To je jediná věc, co k tomu řeknu. Řeknu také to, že to nebylo příjemné. Ošetřuješ člověka a za tebou se perou frajeři a ty nevíš, co ti přistane na hlavě. Každopádně jsme ho zajistili a odnesli jsme ho,“ prozradil zasahující záchranář Jakub Opolský pro Skutečný život.

Vyvrátil i spekulace o zapadlém jazyku. Ačkoliv nechtěl být více podrobný, nakonec přeci jen řekl, o co se vlastně jednalo. „Došlo ke ztrátě vědomí. Zástava neproběhla a zapadnutý jazyk je mýtus, který ani neexistuje. Hrané to nebylo a jeho stav na místě byl vážný,“ řekl pro MMA Shorties.

Zdroj: MMA Shorties, Skutečný život

Oblíbené