Spojte se s námi


Reality show

Martin Prágr? Naivita a raritní prvenství, plival jed, hru dlouho nechápal, hodnotí jeho účast v Survivoru Ondřej Novotný

Martin Prágr, kterého znají fanoušci Survivoru rovněž jako Mártyho, se stal prvním mužem v porotě ve sloučení. Jeho vypadnutí ze soutěže nezabránily ani dvě individuální imunity, které měl v držení. Jak jeho působení na ostrově hodnotí Ondřej Novotný?

Publikováno

dne

Martin Prágr, kterého znají fanoušci Survivoru rovněž jako Mártyho, se stal prvním mužem v porotě ve sloučení. Jeho vypadnutí ze soutěže nezabránily ani dvě individuální imunity, které měl v držení. Jak jeho působení na ostrově hodnotí Ondřej Novotný?

Survivor se pomalu a jistě blíží do finále. Jedním z posledních vypadnuvších je Martin Prágr, který se po sloučení stal čtvrtým hráčem, který se stal členem poroty. Doplnil tak ženské trio a stal se prvním mužem poroty.

Zajímavé však je, že Márty čelí u diváků velkým změnám popularity. Zpočátku jej někteří trochu přehlíželi, posléze se stal jedním z největších oblíbenců, aby se nyní zařadil mezi „záporáky“. Nutno ale zmínit, že se tak neděje jen kvůli jeho chování ve hře.

Skvělý tanečník si příliš nepomáhá svým vystupováním v médiích a na sociálních sítích. Dokonce měl nařknout Nikolu Kabátovou ze lži ohledně jejího tragického životního příběhu.

Ale zpět ke hře. Protože už je z ní venku, zhodnotil Mártyho působení ve třetí sérii Survivoru moderátor Ondřej Novotný, který skvěle popsal silné i slabé stránky hráče.

„Dlouho byl Survivor romantik, který hru ne úplně chápal. Jak začal, tak i skončil. Největším příkladem bylo, když jsem začal připomínat na kmenovce slavné hráče a jejich tahy, které je posouvaly ve hře. Některé lsti, které použili, vykolejili Mártyho natolik, že o nich mluvil ještě dva dny, že to snad není možné,“ vyjádřil se Novotný na svém Instagramu.

Prágr prý plival jed

Když začínalo sloučení, tak se Martin Prágr divil, že se hraje naplno. Dokonce měl obavy z toho, jak moc hrají Mikýř a Pirát.

„Ale Márty nakonec hrál taky. Svojsky, ale hrál. Od začátku k sobě dokázal upřímným zájmem o druhé a jejich pocity a příběhy k sobě napoutat osobnosti, které s ním zůstaly vlastně celou hru,“ připomněl Ondřej Novotný blízké vztahy s Ivanou Jirešovou, Kristinou Hrbkovou a výše zmíněnými Mikýřem a Pirátem.

Ti všichni dle Novotného Mártyho hodně respektovali a hráli s ním bez jakékoliv snahy udělat něco proti němu. MIkýř posléze jeho „zradu“ nemohl vydýchat. Zakladatel organizace Oktagon MMA tak vyzdvihl tanečníkovu schopnost vzbudit až absolutní důvěru.

„Sám Márty uměl kousnout a plivnout jed, až to některé později překvapilo. Postupně ukázal, že když někoho přestane mít rád, tak si z něj dokáže dělat terč. Ale nepřeháněl bych to s jeho osočováním. Na ostrově vám prostě někteří začnou vážně vadit a nevyhne se to nikomu,“ říká moderátor.

Prágr byl prý loajální svým lidem až za hranice hry: „Některé tahy si bral i více osobně, než bylo potřeba. Se srdcem na dlani se Survivor prostě nehraje. Když ano, tak vám do něj občas někdo bodne tupou rybičkou a to pak bolí. On to poznal po sloučení a za svou naivitu, ale místy i určitou zlobu si to vlastně i zasloužil. Jít domů se dvěma imunitami na pr**** je rarita a prvenství, které nechceš.“

Zadostiučiněním mu prý může být alespoň to, že jeho imunity posloužily Pirátovi s Tomášem na další kmenové radě. Podle Novotného je Márty fajn kluk, kterému záleží na druhých, třebaže předvedl i stinné stránky. Ty ale, jak moderátor připomíná, máme všichni.

Prágr je v jeho očích celkem výraznou postavou, která diváky bavila, o což ostatně jde. Ve hře se ale prý příliš místy neorientoval a některé jeho tahy označuje Novotný za naivní či zbytečně emoční.

Zdroj: Ondřej Novotný, Instagram

Oblíbené