Spojte se s námi


Reality show

Reakce fanoušků na Survivor: Pirát, Márty a Tomáš se chovají jako puberťáci, jsou k smíchu

Reality show Survivor se stále vzpamatovává z největší zrady letošního ročníku, kdy se bojovník MMA Pirát rozhodl zbavit se svého nejbližšího spojence Mikýře. Nepovedlo se mu to a nyní jsou z nich největší nepřátelé. Pirát se proti němu spojil s tanečníkem Mártym a herním streamerem Tomášem. Podle diváků se chovají hůře než nevycválaní žáci střední školy.

Publikováno

dne

Reality show Survivor se stále vzpamatovává z největší zrady letošního ročníku, kdy se bojovník MMA Pirát rozhodl zbavit se svého nejbližšího spojence Mikýře. Nepovedlo se mu to a nyní jsou z nich největší nepřátelé. Pirát se proti němu spojil s tanečníkem Mártym a herním streamerem Tomášem. Podle diváků se chovají hůře než nevycválaní žáci střední školy.

„Prý to není osobní, tak proč se Pirát, Kužel a Márty pořád bouchali do prsou? To bylo horší než holky na střední,” píše jeden z komentátorů pod příspěvkem oficiálního profilu reality show Survivor na Instagramu. „Už se těm třem nejkám synchronizoval cyklus?” přidává se k popichování současných tří největších spojenců další.

Oba naráží na situace z posledních tří kmenových rad, kde vystupovali jako nerozlučná trojice, která se postupně pokusí všechny ostatní dostat ze hry. Jejich nerozlučnost a vzájemné přitakávání pokračuje dál, přestože tanečník Márty už sedí mezi vypadnutými soutěžícími v porotě.

Kužel se Tomášovi přezdívá kvůli Mikýřovi

Ačkoliv byl na první ze zmiňovaných rad vyhlasovaný Mikýř, podařilo se mu vybrat nádobu s vodou, která znamená, že se o místo v soutěži může ještě utkat v duelu. Ten následně vyhrál, a tak se vrátil zpátky do kmene. Jeho největším cílem od té doby je zbavit se Piráta a jeho nejbližších spojenců.

„Pirát by se měl přidat do poroty. A to i z důvodu obavy o Tomášův zdravotní stav. Protože ten anální alpinismus, který předvádí, je extrémní. A bojím se, že pokud nevyleze z Pirátova zadku do příští kmenovky, tak by jeho hlava mohla být do konce života ve tvaru kužele,” nechal se Mikýř slyšet na další kmenové radě. Přál si rovnou vyřadit ze hry Piráta, ale strategicky bylo lepší zbavit se nejdříve Mártyho.

Los Pistoleros, jak si muži začali přezdívat, už jsou v soutěži tedy jen dva. A jelikož měli k dispozici tři skryté imunity, podařilo se jim ve hře setrvat i přes další kmenovou radu. Z kola ven poslali investora Radka. Márty mu z porodcovské stolice ještě stihl ironicky popřát hodně štěstí, když si Radek šel vybrat nádobu k rozbití. Štěstí ale nakonec neměl a rovnou vypadl.

Survivor bude jen jeden

Pirát s Tomášem jsou přesvědčeni, že zůstanou na ostrově do samého konce, i když v kmeni nemají už žádnou podporu. Velkou část sympatií u soupeřů i diváků ztratili kvůli chování, které sledující na sociálních sítích popisují jako infantilní. Tomáš je podle nich navíc pouhý přitakávač a do téhle fáze hry se dostal náhodou. „Slizký a trapný přicmrndávač Tomáš,” nazval ho dokonce jeden z diváků.

Ku prospěchu jim v budoucnu nebude ani očividné spojenectví s Mártym. „Jsem v šoku, jaký je ve finále Márty zlý člověk. Už je mimo hru a má tolik zloby k dalšímu vyřazenému? Zhrzený chudák,” popisuje jedna z komentátorek na Instagramu pocity většiny diváků. Od Mártyho ani Piráta nečekali tak velké zrady.

„Doufám, že další na řadě je Pirát nebo jeho ocásek Tomáš,” vyjadřují své přání. „Dlouho se mi z nikoho neudělalo tak šoufl jako z té trojky. Křiváci,” potvrzují ztrátu sympatií k trojici Los Pistoleros. Mnozí jim podle vlastních slov přestali po posledních kmenových radách fandit.

Zdroj: TV Nova, Instagram

Oblíbené