Spojte se s námi


Celebrity

Legenda bojových sportů odhalila neuvěřitelná čísla Clash of the Stars. Promluvily o nich i hlavní tváře organizace

Organizace Clash of the Stars se pomalu stává fenoménem. Jen málokdo ji vnímá neutrálně. Mnoho lidí ji nemůže vystát a nechápe, jak může být tak populární. Mnoho lidí ovšem tento styl zábavy extrémně baví a nedají na něj dopustit. A jaká má čísla? To rozesmutnilo jednu z legend domácí bojové scény.

Publikováno

dne

Organizace Clash of the Stars se pomalu stává fenoménem. Jen málokdo ji vnímá neutrálně. Mnoho lidí ji nemůže vystát a nechápe, jak může být tak populární. Mnoho lidí ovšem tento styl zábavy extrémně baví a nedají na něj dopustit. A jaká má čísla? To rozesmutnilo jednu z legend domácí bojové scény.

Funguje sice teprve necelé dva roky a za sebou má jen šest uspořádaných galavečerů, za tu dobu se ale stal z Clash of the Stars fenomén. Jeden ze zakladatelů organizace Tomáš Le Sy zkrátka našel velkou díru na trhu.

Zejména ze začátku mělo mnoho velkých osobností domácí bojové scény problém skousnout, že se v České republice skutečně něco takového prosadilo. A v jaké míře. Čím dál více bojovníků se ovšem nějakou formou s COTS začínají spojovat.

Například Karlos Vémola sám galavečer organizace navštívil, pomáhal i s tréninky některých osobností. Velkým fanouškem je David Kozma, sledování přiznal i Patrik Kincl. Navíc se novou hvězdou Clash of the Stars stal například Václav Mikulášek.

Jakmile se blíží turnaj a organizace zahájí promování, jsou sociální sítě plné materiálu a obsahu týkající se právě této značky. A když dojde ke galavečeru, není tomu dalších pár dní po něm jinak.

Kontroverzní značka stoupá na ceně, její popularita roste a cíl je jasný. Jednoho dne vyprodat O2 arénu. Jestli to je reálné? Podle čísel, z nichž lze usuzovat počty fanoušků, pravděpodobně ano.

Jaká čísla má Clash of the Stars?

Komunita okolo bojových sportů se mnohdy podivuje, jaké peníze si některé z hvězd Clash of the Stars vydělají. Hodně se také řešilo, jaká může mít vůbec organizace čísla. Své informace prozradil promotér organizace I Am Fighter a legenda scény Petr Ondruš.

„Je to nejsmutnější příběh, který za svou bojovnickou kariéru zažívám. To, kolik měli prodaných PPV na poslední akci… 300 tisíc sledování. 300 tisíc nemá nikdo. Ani když hraje Sparta se Slavii. Na O2 TV to má tak 250 až 300 tisíc,“ nastínil Ondruš v rozhovoru s Tomášem Řepkou pro kanál RED CARD.

„300 tisíc placených přenosů je 90 milionů korun. A 700 tisíc streamů prý bylo nelegálních,“ dodal bývalý bojovník, který mimochodem uznal, že se mu líbilo, když dvě bojovnice ukázaly před zápasem i po zápase prsa.

Podle informací, které však uvádějí tváře Clash of the Stars, má Ondruš hodně nepřesná čísla. Například Tomáš Le Sy totiž podle serveru Fightlive uvedl, že se počet prodaných PPV pohybuje okolo 40 tisíc.

Speaker Tomáš Jíra pro změnu v traileru na jeho rozhovor pro MJ Cast zmínil, že se skutečně jedná o desítky tisíc.

Zdroj: RED CARD, Fightlive, MJ Cast

Oblíbené