Spojte se s námi


Filmy a seriály

Diváci a fanoušci Only Murders in the Building se mohou těšit na další sérii

Oblíbený seriál o třech obyvatelích Arconie, kteří řeší zločiny, se dočká čtvrté sérii. Kdy se na ni můžeme těšit a co vše o ni prozatím víme?

Publikováno

dne

Oblíbený seriál o třech obyvatelích Arconie, kteří řeší zločiny, se dočká čtvrté série. Kdy se na ni můžeme těšit a co vše o ní prozatím víme?

Pokud patříte k lidem, kteří sledují nejnovější epizody seriálů ihned po jejich vydání, určitě vám neuniklo, že je venku poslední díl 3. série Only Murders in the Building. Jestli jste ho ještě neviděli, nebojte se, žádné spoilery vás nečekají. Pouze samé dobré zprávy.

Oficiální vyjádření Hulu k další sérii

Každému divákovi, který desátý díl třetí série dokoukal až do konce, je jasné jedno: Seriál musí pokračovat. A ano, je to tak. K pokračování se oficiálně vyjádřilo samotné Hulu. Only Murders in the Building totiž patří k jejích vůbec nejúspěšnějším původním seriálům. Byla by tedy ohromná škoda nevyužit jeho potenciál na maximum.

Hned 3. října, v den vydání závěrečného dílu třetí série, vydalo Hulu oficiální prohlášení o tom, že se seriál dočká dalšího pokračování. Toho by se diváci mohli na obrazovkách dočkat již příští rok. Jak se totiž stalo zvykem, nové série Only Murders in the Building vycházejí každý rok.

Kdy se dočkáme 4. série?

První díl první série měl premiéru v srpnu 2021, druhá série navázala hned následující rok v červnu a třetí opět v srpnu dalšího roku. Jelikož prohlášení o vydání další série přišlo až nyní, dá se očekávat, že premiéra 4. série proběhne až příští podzim.

Protože jsme v úvodu slíbili, že vám nevyzradíme žádné spoilery, prozradíme vám pouze to, že jakmile dokoukáte 10. díl 3. série, budete mít poměrně jasnou představu, jakým směrem se bude děj dále odvíjet.

Proč sledovat Only Murders in the Building?

V seriálu se již, kromě ústředního tria tvořeného Stevem Martinem, Martinem Shortem a Selenou Gomez, objevila také řada známých herců a zpěváků. Jmenovitě například: Sting, Cara Delevingne, Amy Schumer, Paul Rudd, Meryl Streep, Jesse Williams a další. Na to, kdo se objeví v seriálu příští rok, si budeme muset ještě počkat.

Seriál se těší ohromné oblibě nejenom u diváků, ale také u kritiků. Dočkal se řady nominací na Primetime Emmy i Zlatý glóbus.

Seriál Only Murders in the Building je ušitý na míru všem milovníkům kriminálek a true-crime podcastů. V každé sérii totiž na ústřední trio čeká hledání vraha. Dokážete ho odhalit dřív než dva senioři a jedna mileniálka?

Zdroje: Variety, MarieClaire, CSFD

Oblíbené