Spojte se s námi


Novinky

Česko Slovensko má talent zná svou vítězku! Královnou celé soutěže se stala učitelka Anna Slížová. Výhru chce věnovat potřebným

Česko Slovensko má talent po nedělní poslední epizodě zná vítěze, respektive vítězku jedenáctého ročníku. Tou se stala učitelka s ADHD Anna Slížová, která do finále prošla díky zlatému bzučáku Ega. Co udělá s výhrou?

Publikováno

dne

Česko Slovensko má talent po nedělní poslední epizodě zná vítěze, respektive vítězku jedenáctého ročníku. Tou se stala učitelka s ADHD Anna Slížová, která do finále prošla díky zlatému bzučáku Ega. Co udělá s výhrou?

TV Prima v neděli večer odvysílala patnáctý, respektive poslední díl jedenáctého ročníku Česko Slovensko má talent. A právě v něm jsme se dozvěděli jméno vítězky této slavné talentové soutěže.

Na pomyslné stupně vítězů se nejvýše postavila Anna Slížová. Ta do Česko Slovensko má talent přišla, aby všem ukázala, že i s poruchou ADHD se dá dosáhnout na velké úspěchy. Podle ní se stačí pouze nebát, mít odvahu a jít do toho.

Svým příběhem a nádherným zpěvem zaujala porotu a diváky v sále už v jednom z castingových dílů. Speciální porotce Ego po jejím vystoupení neváhal a stiskl zlatý buzzer. Tím Annu poslal rovnou do finále.

A v něm předvedla další úžasné vystoupení. Tentokrát se blýskla písní z filmu Tenkrát na západě, kterou operním hlasem zazpívala beze slov.

Na její nádherné číslo se ostatně v níže přiloženém videu můžete sami podívat. Nutno dodat, Anna svým zpěvem dojala Martu Jandovou a podobně jako při castingu se dočkala standing ovation.

Vítězství v Česko Slovensko má talent jsem nečekala…

Není tedy divu, že v diváckém hlasování uspěla právě Anna. V kombinaci s jejím nádherným hlasem, srdceryvným příběhem a odkazem, který chtěla v této soutěži zanechat to vlastně ani jinak dopadnout nemohlo.

„Momentálně si utírám slzy, nečekala jsem to. Platí to, co jsem říkala už v rozhovorech před finále. Tedy to, že část těch peněz věnuji nadaci, se kterou jsem spolupracovala a které jsem pomáhala na benefičních koncertech,“ řekla Anna v rozhovoru po finále.

„Druhou část peněz věnuji kamarádce z konzervatoře, se kterou jsem studovala v Topoľčanech, jelikož má nemocnou dceru,“ dodala.

Zdroje: TV Prima, Česko Slovensko má talent

Oblíbené