Spojte se s námi


Novinky

Zlatý buzzer! Ego poslal učitelku s ADHD rovnou do finále. Jste na hranici geniality, řekl ohromený Jaro Slávik

TV Prima odvysílala v neděli večer už jedenáctý díl Česko Slovensko má talent, přičemž diváci viděli opět jedno z těch naprosto fenomenálních vystoupení. Ego poslal mladou talentovanou zpěvačku přímo do finále!

Publikováno

dne

TV Prima odvysílala v neděli večer už jedenáctý díl Česko Slovensko má talent, přičemž diváci viděli opět jedno z těch naprosto fenomenálních vystoupení. Ego poslal mladou talentovanou zpěvačku přímo do finále!

Nikdy nedejte na první dojem. Tohle jakoby svým nádherným vystoupením vzkázala Anna Slížová. Dnes již čtyřiadvacetiletá učitelka na základní umělecké škole už od svého útlého mládí trpí poruchou ADHD.

ADHD je vrozená neurovývojová porucha pozornosti, často spojená s hyperaktivitou. Toho si ostatně ihned všiml Jaro Slávik, který se Anny s pokorou zeptal, zda náhodou právě touto poruchou netrpí.

Mladou soutěžící však vzápětí podpořil Jakub Prachař, který řekl, že „to“ má taky, ale bojuje s tím. Při úvodním rozhovoru s porotou prozradila, že do to známé talentové soutěže přišla hlavně zkusit.

A rovněž ukázat dětem, že i s poruchou ADHD se dá dosáhnout na velké úspěchy. Stačí se pouze nebát, mít odvahu a jít do toho. Tohle je ostatně jedna z věcí, která dělá Česko Slovensko má talent mimořádnou soutěží.

Samotné příběhy soutěžících, odkazy na to, ať se lidé za žádnou cenu nevzdávají, že vždy stojí za to bojovat. Anna si pro své vystoupení zvolila skladbu s názvem „Time to say goodbye“, kterou nazpíval Andrea Bocelli.

Zlatý buzzer! Ego poslal Annu rovnou do finále

Anna si za svůj úžasný výkon vysloužila „standing ovation“, neboli ovace ve stoje. Od porotců si následně vyslechla vskutku několik velmi vřelých slov.

„No, to jste nás teda dostala. Bylo to fantasticky zazpívané, odkud to až šlo… Bylo to krásné,“ řekla Diana Mórová.

„To byla taková exploze, vy jste na hranici geniality,“ uvedl ohromený Jaro Slávik. „Konečně talent. Máte dokonale zpracovanou techniku, vidíme v tom ten ryzí talent. Bylo to zabijácké,“ prohlásil Ego, jenž Annu o několik okamžiků za použití zlatého buzzeru později poslal přímo do finále.

Zdroje: TV Prima, Česko Slovensko má talent

Oblíbené