Spojte se s námi


Filmy a seriály

Bridgertonovi opět válcují Netflix. První čtyři díly třetí série jsou konečně online

S příchodem 16. května 2024 nastaly oslavy po celém světě. Na Netflix konečně dorazila třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi.

Publikováno

dne

S příchodem 16. května 2024 nastaly oslavy po celém světě. Na Netflix konečně dorazila třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi.

Senzace od první série

O tom, že seriál Bridgertonovi je celosvětovou senzací, se tvůrci přesvědčili již po první sérii. Fanoušci se nemohou nabažit příběhů rodiny Bridgertonových a s nadšením vyhlížejí každou další sérii.

Ta nejnovější konečně dorazila na Netflix, ale pouze její první část. Na zbývající čtyři díly si budou muset fanoušci počkat téměř měsíc. Na platformě se totiž objeví až 13. června 2024.

První a druhá řada Bridgertonových je v TOP desítce

Aby si fanoušci seriálu připomněli události předchozích dvou řad, pustili se do seriálového maratonu a na posezení shlédli první i druhou sérii. Důkazem toho jsou statistiky Netflixu. Bridgertonovi v nich zaujímají čestné místo v první desítce.

Epizody jedna až čtyři

V nabídce Netflixu již nyní najdete epizody třetí řady, konkrétně tedy:

  • 1. epizodu – Out of the Shadows (Vykročit ze stínu) 
  • 2. epizodu – How Bright the Moon (V měsíční záři)
  • 3. epizodu – Forces of Nature (Síly přírody)
  • 4. epizodu – Old Friends (Staří přátelé)

Zápletka třetí řady

Z trailerů a upoutávek, které zaplavily internet začátkem května, je zcela očividné, že celá třetí série se bude točit okolo Colina a Penelope. 

Poté, co Colin na konci druhé série použil nelichotivá slova na adresu Penelope, rozhodla se na něj konečně zapomenout a posunout se dál. Aktuálně je tedy na lovu manžela, který ji nebude příliš svazovat a ona tak bude mít dostatek času na své alter ego Lady Whistledown. 

Jenomže v tu chvíli se vrací Colin ze svých cest a uvědomí si, že jeho skalní roztleskávačka Penelope vůči jeho šarmu znatelně ochladla. Aby byl v její blízkosti, rozhodne se, že ji pomůže s hledáním budoucí manžela. Jeho pomoc ale začne nést ovoce, což ho vede k uvědomění, že jeho city k Penelope nebudou pouze přátelské.

Milovníci seriálu a knižní předlohy od Julie Quinn mají program na víkend jasný. A co vy? Dáte šanci seriálu, který válcuje žebříčky sledovanosti a v době uvedení první série dokonce předstihl Stranger Things i Zaklínače a stal se tak nejsledovanějším seriálem na Netflixu?

Zdroje: Netflix.com, CSFD.cz, mediar.cz, TheGuardian.com, Forbes.com, YouTube.com

Oblíbené