Spojte se s námi


Filmy a seriály

Květnové novinky na Netflixu: Vrací se Bridgertonovi, Makléři z OC a nechybí ani krimi minisérie

Květen je konečně tady a předplatitelé Netflixu se mají rozhodně na co těšit. Jakými filmy a seriály si můžete zpříjemnit teplé jarní večery? 

Publikováno

dne

Květen je konečně tady a předplatitelé Netflixu se mají rozhodně na co těšit. Jakými filmy a seriály si můžete zpříjemnit teplé jarní večery? 

Bridgertonovi se vracejí s třetí sérií

Čekání milionů fanoušků po celém světě je u konce. Na Netflix totiž konečně míří třetí série oblíbeného seriálu Bridgertonovi. Tento seriálový počin vznikl na motivy knih Julie Quinn, autorky historických romancí. Jestliže ještě nepatříte k divákům, kteří naprosto propadli tomuto historickému romantickému seriálu, tady je několik důvodů, proč mu dát šanci:

  • Seriál vás zavede do nádherných lokací, nebudou chybět dobové kostýmy a nouze nebude ani o romantiku.
  • Protože romantika je tou hlavní ingrediencí Bridgertonových, nepočítejte s tím, že seriál je nějak náročný, akční či snad hororový. Jedná se o naprosto skvělou oddychovku.
  • Důležitou součástí úspěchu Bridgertonových je také Shonda Rhimes. Tato americká scenáristka, režisérka a producentka dokáže proměnit cokoliv v kasovní trhák. Stojí například i za úspěšným seriálem Chirurgové.

Čekání fanoušků na třetí sérii Bridgertonových bude u konce 16. května 2024.

Makléři z Orange County

Dáváte přednost reality show z prostředí Kalifornie? V tom případě vám show Makléři z Orange County (Selling the OC) nemusíme nijak zdlouhavě představovat. Kdo by nechtěl bydlet v úžasném, slunném, luxusním a téměř dokonalém OC v Kalifornii? 

Díky makléřům z Orange County získáte přehled o tom, jaké luxusní slunné vily jsou v této lokalitě na prodej a také samozřejmě nahlédnete do života realiťáků. V květnu na Netflix míří již třetí série této show.

U vraha v kuchyni

Znáte jméno César Román? Tento slavný španělský šéfkuchař byl obviněn z vraždy své přítelkyně, ale zmizel z povrchu zemského. Jaký je jeho skutečný příběh a jak to celé bylo? Odpovědi na tyto otázky nabízí dokumentární minisérie U vraha v kuchyni (Cooking Up Murder: Uncovering the Story of César Román), která bude k vidění od 10. května.

Eric

Další minisérií z dílny Netflixu je Eric. Toto šestidílné drama pojednává o ztracení devítiletého syna Edgara, který se jednoho dne vracel domů ze školy, ale zmizel beze stopy. Jeho otcem je Vincent, slavný loutkář, který ztrátu syna nese velmi těžko a svým chováním začne znepokojovat své blízké i policii, jež se mu snaží pomoci. V roli Vincenta se můžete těšit na Benedicta Cumberbatche. 

Atlas

Patříte k milovníkům sci-fi snímků? I pro vás si platforma Netflix připravila báječnou podívanou s Jennifer Lopez v hlavní roli. Děj filmu vás přenese do budoucnosti, kde má dojít k záhubě celého lidstva. Agentkou, která tomu má zabránit a zachránit lidstvo, není nikdo jiný než právě Jennifer Lopez.

Boháči v Koreji

Nemáte dost reality show? Nechte se strhnout příběhy šíleně bohatých lidí žijících v Koreji, kteří pocházejí ze všech koutů světa. V této partičce nebude chybět italský dědic, známá influencerka a ani aristokratka z Pákistánu.

Které květnové novinky si na Netflixu nenecháte ujít? Zvítězí u vás romantika, reality show či snad napínavá minisérie?

Zdroje: Netflix.com, YouTube.com

Oblíbené