Spojte se s námi


Novinky

Zlatý Pátrovič na scéně aneb Bizár, který překročil veškeré hranice. Česko Slovensko má talent vidělo něco, co snad ještě nikdy

Do Česko Slovensko má talent se přišel ukázat teprve devatenáctiletý mladík, který si říká Holadrops. A dá se říci, že tato slavná soutěž zažila něco, co ještě nikdy předtím. Velmi zjednodušeně řečeno – Holadrops si za svůj výkon vysloužil Zlatého Pátroviče.

Publikováno

dne

Do Česko Slovensko má talent se přišel ukázat teprve devatenáctiletý mladík, který si říká Holadrops. A dá se říci, že tato slavná soutěž zažila něco, co ještě nikdy předtím. Velmi zjednodušeně řečeno – Holadrops si za svůj výkon vysloužil Zlatého Pátroviče.

Jedenáctý díl Česko Slovensko má talent přinesl vskutku pořádný bizár. Do soutěže totiž zavítal teprve devatenáctiletý mladík Rasťo, který si říká Holadrops.

Nutno podotknout, ještě než přišel na jeviště už diváci velmi pravděpodobně věděli, že tohle nebude jedno z těch krásných uměleckých vystoupení. Holadrops totiž v rozhovoru s moderátory pronesl, že byť je muž, připadá si spíše jako Venušanka, sexy kočka.

Ať už je význam těchto slov jakýkoliv, David Gránský a Jasmína Alagič očividně vlastně ani nevěděli, jak na to pořádně reagovat.

Holadrops diváky, ať už v tom pozitivním či negativním slova smyslu, zaujal svým vskutku výstředním outfitem. Právě jeho vizáž mu ovšem v závěrečném hodnocení pochválila Marta Jandová.

„Hele, já bych chtěla říct, mně se strašně líbí tvůj outfit. Vypadá to jako fakt perfektně, hlavně ty kalhoty jsou boží. Máš i pěknou figuru, líbí se mi vlastně celé to vzezření, to jak vypadáš,“ pronesla.

Holadrops na jevišti každopádně předvedl něco, na co diváci a ani porota zřejmě jen tak nezapomenou. A kromě výstřední vizáže se do paměti všech vryl také písní, kterou řadí mezi své nejoblíbenější, a ve které se vyskytuje mnoho vulgarit.

Ta nese název Privát a její autorkou je Daniella Stylist. Celé vystoupení, včetně hodnocení poroty si můžete prohlédnout v níže přiloženém videu.

Zlatý Pátrovič, adept do Eurovize

Za svůj výkon si Holadrops vysloužil cenu, která se uděluje autorům těch nejhorších, anebo nejbizarnějších vystoupení. A tedy Zlatého Pátroviče.

„Já jsem letos viděl kousek Eurovize a zjistil jsem, že je to ještě horší než před rokem. Ale myslím si, že jestli Slovensko tápalo, koho poslat na příští Eurovizi…,“ řekl Jakub Prachař ve svém hodnocení a naznačil, že by do Eurovize měl jít právě Holadrops.

Následně mu předal zlatou sošku a pogratuloval. Holadrops měl ze zisku trofeje nevídanou radost a uvedl, že příště udělá ještě větší show. Za zmínku také stojí, že Prachařovi přislíbil soukromou privátní show, byť samotný porotce to bral jako humor a pořádnou nadsázku.

Zdroje: TV Prima, Česko Slovensko má talent

Oblíbené