Spojte se s námi


Filmy a seriály

Zlatý buzzer! Žena z publika postoupila rovnou do finále Česko Slovensko má talent. Už jste ji slyšeli zpívat?

V nedávném díle oblíbené televizní soutěže Česko Slovensko má talent se stalo něco nevídaného. Na jeviště byla totiž vybrána údajně náhodná žena z publika, aby předvedla své schopnosti. To, co se poté stalo, překvapilo nejen porotu a moderátory, ale také celou diváckou obec.

Publikováno

dne

V nedávném díle oblíbené televizní soutěže Česko Slovensko má talent se stalo něco nevídaného. Na jeviště byla totiž vybrána údajně náhodná žena z publika, aby předvedla své schopnosti. To, co se poté stalo, překvapilo nejen porotu a moderátory, ale také celou diváckou obec.

Speciální pátý porotce Vojtěch Dyk se rozhodl udělat něco neobvyklého a ptal se publika, kdo by měl odvahu vystoupit na jevišti a předvést svůj talent. Na tuto výzvu reagoval i další člen poroty Jakub Prachař, který nedávno oslavil své čtyřicáté narozeniny.

Ostatní porotci brzy podpořili tuto myšlenku, a tak se zrodil plán, kterým chtěli udělat talentovou show ještě zajímavější. Tou, která se nakonec odvážila vstoupit na jeviště, byla paní Viera Kotvasová, jež na první pohled nevypadala příliš sebevědomě.

Tato invalidní důchodkyně má za sebou tři operace páteře a její život byl poznamenán bolestmi. Nenechala se ale ničím odradit a nakonec si zvolila píseň „Never Enough“ z filmu „Největší showman“ a vydala se na jeviště, připravena ukázat světu, co dokáže.

Paní Vierka byla skromná a tvrdila, že neví, jak to dopadne. Porotce Vojtěch Dyk ji však podpořil slovy: „To víte, že se vám to podaří. V tuto chvíli nemáte co ztratit, můžete jen získat.“ A když začala zpívat, všichni byli ohromeni.

Její krásný hlas a emotivní interpretace písně „Never Enough“ donutila porotu vstát a tleskat jí. Okouzlení a fascinace byla znát na všech porotcích, a nejen na nich. Největší zlom ale přišel, když Vojtěch Dyk poslal paní Vierku rovnou do finále talentové soutěže.

Zinscenované nebo ne, výsledek byl fascinující!

Nicméně, fanoušci této talentové soutěže začali na sociálních sítích posléze spekulovat, zda to byla skutečně náhoda. Diváci totiž začali poukazovat na to, že jde o reality show, a tak by se podobné události mohly očekávat.

Navíc se pod videem, které na YouTube umístila přímo TV Prima, objevily zprávy o tom, že paní Vierka je profesionální zpěvačka a má na YouTube několik svých videí. To některé fanoušky soutěže Česko Slovensko má talent dovedlo k domněnce, že by mohlo jít o dohodu s produkčním týmem.

Je však důležité si uvědomit, že i kdyby bylo vystoupení paní Kotvasové zinscenované, stále to byl moment, který diváky dojmul a inspiroval. Její odhodlání a schopnosti jsou obdivuhodné, ať už bylo či nebylo ono vystoupení jakkoliv připravené.

A to je přesně to, co talentové soutěže mají dělat – pobavit diváky a přinést vlnu inspirace. Její příběh nám připomíná, že talent se může skrývat v každém z nás, a někdy stačí jen odvaha ho ukázat.

Zdroje: TV Prima, YouTube

Oblíbené