Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Wednesday stále ve vedení, nutno říci že zaslouženě

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 28. listopadem až 4.prosincem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Populární seriál Wednesday se i nadále drží na první příčce. Dle posledních dat trhá rekordy sledovanosti a nutno říci, že zcela zaslouženě.

Stejně jako v minulém týdnu následuje německo-americké drama 1899, třetí příčku obsadila pátá série Koruny. Na čtvrtém místě ovšem můžeme vidět novinku.

Dokumentární minisérie Na místě činu: Texaská vražedná pole (Crime Scene: The Texas Killing Fields) vypráví o sérii brutálních vražd, které se odehrály v průběhu několika desetiletí a spojuje zarostlé pole a kus dálnice.

2. série Někdo z nás lže (One of Us Is Lying) se propadla až na páté místo. Jak jsou na tom filmy? Tím vůbec nejsledovanějším byl v daném týdnu Trol (Troll).

„V nitru norské hory procitl prastarý troll a nesourodá parta hrdinů musí spojit síly a zastavit ho dřív, než stačí zpustošit všechno kolem,“ popsal jej Netflix.

Následuje Noelin deník (The Noel Diary), poté novinka Moje jméno je Vendetta (My Name Is Vendetta), která je o bývalém mafiánovi, kterému zavraždili ženu a švagra.

Plavkyně (The Swimmers) se dostaly na čtvrtou příčku, elitní pětici filmů uzavírá Promlčeno.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené