Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: V uplynulém týdnu nejvíce zaujal seriál o sériovém vrahovi Jeffrey Dahmerovi

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 19. až 25. zářím na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Na první příčce v seriálech najdeme nové krimi drama založené na skutečné události Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera.

„Usvědčený zabiják za víc než deset let zavraždil sedmnáct mladých kluků a mužů. Jak to, že tak dlouho dokázal unikat spravedlnosti?“ zní popisek Netflixu.

Winx Saga: Osud (Fate: The Winx Saga) se tím pádem propadla na druhou příčku, za sebou nechala první sérii Koruny (The Crown).

Australské romantické drama Škola zlomených srdcí (Heartbreak High) obsadilo čtvrtou příčku, nejsledovanější pětici uzavírá druhá série Koruny.

Jak jsou na tom filmy? Pomsta na druhou (Do Revenge) se dostala na první příčku, za ní je novinka v podobě akčního thrilleru Lou.

„Nevrlá samotářka si poklidně žije jenom se svým psem. Když ale za bouře sousedům někdo unese dcerku, pustí se do boje proti přírodním živlům i vlastní temné minulosti,“ popisuje jen Netflix.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT se udrželi na třetí příčce, za sebou nechali německé drama Parfumér (The Perfumier) a italské drama Katolická škola (The Catholic School).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené