Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Trilogie Slunce, seno vstoupila do elitní pětice

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Únor je u konce a my se podíváme na jeho závěrečný týden, přesněji na nejsledovanější filmy a seriály na populární platformě Netflix v České republice.

Nejsledovanějším seriálem týdne mezi 21. až 27. únorem byla Neskutečná Anna (Inventing Anna: Limited Series), jenž se v žebříčku objevuje již potřetí.

Na druhém místě je novinka Vikingové: Valhalla (Vikings: Valhalla: Season 1), což je spin-off populárního seriálu Vikingové.

Třetí příčka patří Jeden z nás lže (One of Us Is Lying), za ním se objevují Láska je slepá (Love Is Blind) a Cuphead na scénu! (The Cuphead Show!).

Do žebříčků filmů v České republice výrazně zasáhlo přidání populární české trilogie Slunce seno, jejíž dva díly se dostaly do nejsledovanější pětice.

První příčka sice i nadále patří dokumentu Podovdník z Tinderu (The Tinder Swindler), hned za ním je ale Slunce, seno a pár facek.

Popáté můžeme v žebříčku vidět i nedávný kinový hit Prvok, Šampón, Tečka a Karel, čtvrtou příčku obsadil film Slunce, seno, jahody.

Závěrečná pátá příčka patří americkému dramatu After: Přiznání (After We Collided), jenž se v žebříčku objevuje prvně.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené