Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Tři tygři se svým filmem okamžitě na první příčce sledovanosti

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Srpen se přechýlil do své druhé poloviny a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 8. až 14. srpnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Fantasy drama Sandman (The Sandman) bylo opět nejsledovanějším seriálem, za ním můžeme vidět novinky v podobě třetí série Tenkrát poprvé (Never Have I Ever).

Třetí série Zámek a klíč (Locke & Key) se umístila na třetí pozici a až za ní můžeme vidět čtvrtou sérii Stranger Things, která se již téměř dva měsíce od vydání závěrečných dílů definitivně propadá.

Dokument Právě jsem zabil tátu (I Just Killed My Dad) uzavírá pětici nejsledovanějších seriálů. Jak jsou na tom filmy? V těch nenajdeme překvapení, jelikož byl na Netflix uveden film Tři Tygři ve filmu: JACKPOT.

Ten byl ještě poměrně nedávno uveden v kinech a když se objevil i na této platformě, byl jistý úspěch. Druhá příčka patří filmu Zranitelná srdce (Purple Hearts).

Třetí příčku obsadila novinka v podobě americké komedie Denní směna (Day Shift). „Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři.

Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů,“ zní popisek Netflixu.

Česká komedie Jedině Tereza spadla na čtvrtou příčku, elitní pětici poté uzavírá americký biják natáčený i v Praze – Gray Man.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené