Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Shoky & Morthy nejsledovanějším filmem, seriálům nadále vévodí Papírový dům

Publikováno

dne

Jako každý týden vám přinášíme souhrn toho, co lidé z sledují na streamovací platformě Netflix. V České republice ve filmech nově vede film Shoky & Morthy: Poslední velká akce, seriálům stále vévodí nejnovější série Papírového domu.

Nejprve se, jako již tradičně, podíváme na souhrny z naší domoviny, a to rovnou na filmy. Zde totiž můžeme vidět na prvním místě novinku v podobě filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce.

Tento český film byl v žebříčku již minulý týden, když uzavíral první desítku. Druhou příčku obsadil film V nemilosti v hlavní roli se Sandrou Bullock.

Třetí místo patří animáku Zpátky do divočiny, který se v žebříčku objevuje vůbec poprvé. To na čtvrté pozici je Chlapec, kterému říkají Vánoce, který je v žebříčku již potřetí.

Úvodní pětici uzavírá vánoční komedie Jako kůl v plotě. Jaké seriály momentálně v České republice jedou nejvíce?

Na první příčce je pátá série Papírového domu, jehož první série obsadila i druhou příčku. Třetí místo patří 3. sérii Ztraceni ve vesmíru, čtvrté korejskému seriálu Hra na oliheň, který se v žebříčku objevuje již po třinácté.

Pětku uzavírá Zaklínač, jehož druhá série vyjde již 20. prosince. Jak je na tom svět? Ten je rozdělen na anglicky a neanglicky mluvící.

Anglicky mluvícím filmům vévodí V nemilosti, seriálům 3. série Ztraceni ve vesmíru. Nejsledovanějším neanglicky mluvícím filmem je thajský film Pravda z díry, mezi seriály vede 5. série Papírového domu.

Zdroj: Netflix

Oblíbené