Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Sex Education i nadále v jasném vedení, diváky baví i nová série reality show Love Is Blind

Jako již tradičně je tady rubrika Žebříčky Netflixu, ve které vám přinášíme souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou České republice, ale také světu?

Publikováno

dne

Jako již tradičně je tady rubrika Žebříčky Netflixu, ve které vám přinášíme souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou České republice, ale také světu?

Léto je za námi a se snižováním teplot začíná čas, během kterého je spousta času na sledování seriálů. Dnes se tedy podíváme na to, jaké z nich se v uplynulém týdnu nejvíce sledovaly.

Tím vůbec nejsledovanějším byla čtvrtá série Sexuální výchovy (Sex Education). V ní uvidíme opět své oblíbené postavy, které nicméně již vystudovaly střední školu a i nyní se pokouší proplouvat svým životem.

Druhé místo patří Milému dítěti (Dear Child), které se posunulo o jednu příčku dopředu. Za sebe upozadilo sedmou sérii dokumentu Nejdrsnější věznice světa (Inside the World’s Toughest Prisons). V něm je jeden díl i o plzeňské věznici Bory.

Na čtvrté pozici je novinka v podobě páté série reality show Láska je slepá (Love Is Blind). Cílem je zamilovat se ještě předtím, než se stihnete vidět po vizuální stránce.

Netflix v uplynulém týdnu představil i další novinku, a tou bylo Setkání (Encounters). „Dokumentární seriál postavený na očitých svědectvích, rozhovorech s odborníky a nových důkazech o UFO, které za posledních 50 let viděly spousty lidí na celém světě,“ popsal Setkání Netflix.

Opomenout nesmíme ani žebříčky globální, začněme u anglicky mluvících seriálů, kterým vévodí pochopitelně stále Sexuální výchova. Ta má 13,4 milionu zhlédnutí a přes 108 milionů zhlédnutých hodin.

Překvapení u neanglicky mluvících seriálů nehledejme, počtvrté je na vrcholu Milé dítě, které má 5,3 milionů zhlédnutí a 25,6 milionů zhlédnutých hodin.

Na změnu se můžeme s největší pravděpodobností těšit v dalším vydání. Vyšla totiž nová série populárního francouzského krimi dramatu Lupin. Ten by se měl postupně dostat na vrchol i v rámci českého žebříčku.

Zdroj: Netflix, ČSFD

Oblíbené