Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Sériový vrah Jeffrey Dahmer kraluje sledovanosti

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 3. až 9. říjnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Seriálům i nadále vládne krimi drama založené na skutečné události Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera (DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story).

Druhou příčku obsadila Císařovna (The Empress), za ní je pátá série Dobrého doktora (The Good Doctor). Čtvrtá příčka patří novince Rozhovory se zabijákem: Jeffrey Dahmer (Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes).

„Dokumentární minisérie o sériovém vrahovi Jeffreym Dahmerovi a sedmnácti vraždách, kterých se dopustil,“ popsal jej Netflix. Novinka Půlnoční klub (The Midnight Club) žebříček seriálů uzavírá. O čem je?

„V hospici pro náctileté pacienty uzavřou členové exkluzivního klubu děsivou dohodu: kdo z nich zemře jako první, dá ostatním znamení ze záhrobí.“

Nejšťastnější holka pod sluncem (Luckiest Girl Alive) v hlavní roli s Milou Kunis v upynulém týdnu nejsledovanějším filmem, za ním je Blondýnka (Blonde) a Telefon pana Harrigana (Mr. Harrigan’s Phone). Čtvrtá příčka patří Lou, pětici uzavírá Třem Tygrům ve filmu: JACKPOT.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené