Spojte se s námi


Novinky

Žebříčky Netflixu: Seriálům stále vévodí Zaklínač, filmům vládne K zemi hleď s DiCapriem

Publikováno

dne

Seriály a filmy jsou zvláště v období vánočních svátků velmi oblíbené. Které nejvíc sledovali čeští diváci na streamingové platformě Netflix? V seriálech nadále vede nová série Zaklínače, filmům vévodí komedie K zemi hleď s hvězdným obsazením.

Jako již tradičně si nejprve shrneme žebříčky v České republice. Začneme seriály, první příčku nadále drží druhá série Zaklínače, která je v žebříčku již potřetí.

Druhou příčku obsadila nejnovější série Emily in Paris, třetí příčka patří čtvrté sérii Cobra Kai. Na čtvrtém místě najdeme první sérii Zaklínače, která se dostala do žebříčku zejména díky nové sérii.

Nejlepší pětku uzavírá Hra na oliheň, která je v žebříčku již po šestnácté. Filmům vévodí K zemi hleď, nová komedie v hlavních rolích s Leonardo DiCapriem či Jennifer Lawrence.

Druhá příčka patří dokumentu Karel, třetí místo obsadil český film Gump – pes, který naučil lidi žít. Animovaný film Zpátky do divočiny se drží na čtvrté příčce, nejlepší pětku uzavírá V nemilosti.

V globálním žebříčku vede v anglicky mluvících seriálech nová série Cobra Kai, v neganglicky mluvících nový jihokorejský seriál Moře klidu.

K zemi hleď vede i v globálním žebříčku v rámci anglických filmů, v neanglických první příčku obsadila brazilská komedie Lulli.

Zdroj: Netflix

Oblíbené