Spojte se s námi


Novinky

Žebříčky Netflixu: Seriálům nadále vévodí Zaklínač, filmům K zemi hleď

Publikováno

dne

Na první pozici se v žebříčcích Netflixu nic nezměnilo, v České republice lidé nyní nejvíce sledují druhou sérii Zaklínače a populární komedii K zemi hleď. Kdo je na nižších příčkách a jak je na tom svět?

Jako již tradičně se prvně podíváme na žebříčky české, začneme seriály, kterým i nadále vévodí druhá série Zaklínače, který se v žebříčku drží již čtvrtý týden.

Druhou příčku obsadil nový krimiseriál Drž se blízko (Stay Close: Limited Series), hned za ním je Emily in Paris, a to druhá série tohoto seriálu.

Čtvrtá sezona Cobra Kai obsadila čtvrté místo, žebříček pěti nejsledovanějších uzavírá německé drama Kitz.

Ani ve filmech se na předních příčkách nic nezměnilo, K zemi hleď obsadil první příčku a hned za ním je dokument Karel. Na třetím místě se nachází nové sci-fi drama Matka versus android.

Čtvrtou příčku obsadilo drama Temná dcera (The Lost Daughter), za ním je animák Zpátky do divočiny, který je v žebříčku popáté.

A co zahraničí? V neanglicky mluvících filmech vede španělský horor Stín samoty (The Wasteland), v seriálech suverénně vede remake kolumbijského romantického draha Café Con Aroma de Mujer, v České republice ale dosud není dostupný.

V anglicky mluvených filmech je na prvním místě K zemi hleď, v seriálech nová série Cobra Kai.

Zdroj: Netflix

Oblíbené