Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Seriálům kralují Srdcerváčí, filmům polská série 365 dní

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

I dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 25. dubnem a 1. květnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Nejsledovanějším seriálem byli Srdcerváči (Heartstopper), britské romantické drama, jenž vypráví o přátelství dvou chlapců, které se vyvíjí natolik, až oba zjistí, že jsou více než přáteli.

5. série Makléřů z Holywoodu (Selling Sunset) se vyšvihla na druhou příčku, za ní můžeme najít polskou sérii Drž se (Hold Tight).

Ozark, přesněji jeho čtvrtá série, obsadil čtvrté místo, pětku uzavírá druhá série Bridgertonových (Bridgerton).

Jak jsou na tom filmová díla? Na prvních třech příčkách můžeme najít novinky. Polské romantické drama 365 dní: Ten den (365 Days: This Day) obsadilo první místo.

Dokument Tajemství Marilyn Monroe: Ztracené nahrávky (The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes), jehož název dokonale popisuje děj, se stal druhým nejsledovanějším v týdnu.

Třetí příčku obsadilo 365 dní (365 Days), tedy první díl filmové série, jejíž pokračování obsadilo první příčku. Český film Chyby ani nyní nechybí v žebříčku, tentokrát obsadil čtvrté místo. Žebříček uzavřel Ježek Sonic (Sonic the Hedgehog).

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené