Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Seriál z prostředí F1 je v České republice v uplynulém týdnu nejsledovanější

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Další týden je za námi a my se tradičně podíváme na nejsledovanější seriály a filmy v uplynulém týdnu na Netflixu v České republice.

Seriálům kraluje F1: Touha po vítězství (Formula 1: Drive to Survive), přesněji tedy čtvrtá série ze světa populárního motorsportu, která je opět velmi chválena.

Za ní se nachází minisérie Taboo z roku 2017, třetí příčku obsadila pátá série Posledního království (The Last Kingdom).

Čtvrté místo patří Neskutečné Anně (Inventing Anna), tato stálice se v žebříčku drží již šestý týden. Nejlepší pětici uzavírá Mozaika lží (PIECES OF HER).

Pojďme se podívat i na filmy, v těch čeští diváci sledovali nejvíce Projekt Adam (The Adam Project), jenž je o cestování v čase.

Švédské sci-fi Černý krab (Black Crab) je na druhém místě, třetí patří příběhu inspirovaném na skutečné události v podobě filmu Ruby záchranářka (Rescued by Ruby).

Již po osmé se v žebříčku objevuje Prvok, Šampón, Tečka a Karel, tentokrát na místě čtvrtém, nejsledovanější pětici uzavírá Bombardování (The Bombardment).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené