Spojte se s námi


Novinky

Žebříčky Netflixu: Přední pozice beze změny, Čechy zajímá Podvodník z Tinderu

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Třetí týden měsíce února nenabídl na prvních pozicích žádné změny. I tak v žebříčcích Netflixu najdeme novinky. Které seriály a filmy jsou nyní nejsledovanější v České republice?

Mezi seriály i nadále vede americké drama Neskutečná Anna (Inventing Anna: Limited Series). Hned za ní je na druhé pozici druhá série oblíbené reality show Láska je slepá (Love Is Blind).

Bronzovou medaili získala novinka v podobě drama Jeden z nás lže (One of Us Is Lying). Ten vypovídá o tom, jak pět studentů zůstalo po škole, domů se ale jeden z nich nevrátil. Zemřel totiž chvíli před tím, než odhalil tajemství, které by zbylé čtveřici zničilo celý život.

Rozčarovaní (Disenchantment) a jejich čtvrtá série obsadila symbolicky čtvrtou příčku, nejsledovanější pětici uzavřel jihokorejský seriál All of Us Are Dead (Jigeum Uri Hakgyoneun).

Nyní se podíváme na filmy, nejvíce sledovaným je i nadále dle očekávání Podvodník z Tinderu (The Tinder Swindler), který se před veřejností po zveřejněném dokumentu rozhodně neskrývá, naopak z toho bohužel profituje.

Za ním je Čára 2 (Tall Girl 2), který následuje britské akční drama Rozhněvaný muž (Wrath of Man). Čtvrtou příčku obsadila česká komedie Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

Nejsledovanější pětici filmů v České republice uzavřela další komedie, a to Bábovky. Globální žebříčky na předních pozicích mají v podstatě totožné tituly.

Zdroj: Netflix, ČSFD

Oblíbené