Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Populární seriál Wednesday dle očekávání na špici

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 21. až 27. listopadem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Ve vedení je novinka Wednesday, která navazuje na populární Addamsovu rodinu. „Chytrá, sarkastická a tak trochu bezcitná? Wednesday Addamsová vyšetřuje sérii vražd a tu a tam se na Akademii Nevermore s někým spřátelí. Udělá si ale i pár nepřátel,“ zní popisek Netflixu.

Seriál okamžitě začal trhat rekordy a v prvním týdnu překonal i sledovanost Stranger Things. Následuje německo-americké drama 1899, třetí příčku obsadila pátá série Koruny.

2. série Někdo z nás lže (One of Us Is Lying) se propadla na čtvrtou příčku, těšit se můžeme i na další sérii, oficiální oznámení ale zatím není venku.

Pětici uzavírá šestá série Elity. Filmům kraluje český krimi thriller Promlčeno v hlavní roli s Karlem Rodenem. Za ním můžeme vidět Snivokraj (Slumberland).

Třetí příčka patří novince vánoční komedii Noelin deník (The Noel Diary). „Spisovatel o Vánocích vyklízí rodný dům a seznámí se přitom se ženou, která hledá svoji biologickou matku. Odhalí starý deník dávná tajemství a vnese jim do života lásku?“ popsal jej Netflix.

Čtvrtou příčku obsadily Vánoce na spadnutí (Falling for Christmas) v hlavní roli s Lindsey Lohan, žebříček uzavírá novinka v podobě sportovního dramatu Plavkyně (The Swimmers).

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené