Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Pokračování úspěšného dramatu Enola Holmesová okamžitě ve vedení

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 31. říjnem až 6. listopadem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

První příčku v seriálech obsadila novinka Před vraždou (Inside Man). „Vězeň odsouzený v cele na smrt má zálibu v řešení případu „zvenčí“ po schůzkách s klienty, kteří za ním do věznice dochází.

Jednoho dne za ním přijde mladá reportérka snažící se vyřešit případ ženy zamčené ve sklepě a příběhy hned několika vzájemně cizích hlavních postav se začnou proplétat v tomto čtyřdílném seriálu, kterému rozhodně nechybí nejen detektivní vyšetřování a nečekaná překvapení, ale také notná dávka černého humoru,“ popsal toto krimi drama uživatel Houbiczska na portálu ČSFD.

Druhou příčku obsadila třetí série reality show Láska je slepá (Love Is Blind), za ní můžeme vidět Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora (Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities).

Až na čtvrté místo se propadla minisérie Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera (DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story). Elitní pětici uzavírá Parchant s ďáblem v těle (The Bastard Son & The Devil Himself).

Jak jsou na tom filmy? V těch dle očekávání je na první příčce pokračování amerického dramatu Enola Holmesová v hlavní roli s oblíbenou herečkou Millie Bobby Brown, kterou můžeme znát i ze seriálu Stranger Things.

Na západní frontě klid (All Quiet on the Western Front) můžeme najít hned za ním, třetí místo obsadila Dobrá sestra (Good Nurse). Škola dobra a zla (The School for Good and Evil) se stále drží v elitní pětici, patří jí čtvrté místo. Posledním filmem v žebříčku je Mimořádná událost.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené