Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Podvodník z Tinderu i nadále nejsledovanějším filmem

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Druhý týden měsíce února dostal do čela žebříčků v České republice spoustu novinek. Pojďme se tedy podívat na seriály, které jsme nejvíce sledovali na Netflixu.

První příčku obsadila Neskutečná Anna (Inventing Anna: Limited Series). Tento americký drama seriál vypráví o novinářce, jenž zkoumá případy Anny Delvey, která si jako údajná dědička obrovského jmění naklonila newyorskou smetánku. Seriál má celkovou stopáž 10 hodin a osm minut.

Populární animovaný komediální seriál Rozčarovaní (Disenchantment) přišel se svou čtvrtou sérií a okamžitě obsadil druhou příčku. Na serveru ČSFD je ohodnocen na krásných 75 %. Nejnovější série je navíc dle fanoušků lepší, než ta třetí.

Již potřetí se v žebříčku objevuje jihokorejský seriál All of Us Are Dead (Jigeum Uri Hakgyoneun), jenž rozhodně není pro slabé povahy. Jedná se o fantasy s hororovými prvky o nebezpečném viru, který se začne šířit na střední škole.

Druhá série reality show Láska je slepá (Love Is Blind) obsadila čtvrtou příčku, za ní skončila druhá série Fantastické výchovy (Raising Dion), jenž od kritiků nezískala příliš pozitivních bodů.

Pojďme se ale podívat i na filmová díla. Nejvíce sledovaným je Podvodník z Tinderu (The Tinder Swindler), který vypovídá o podvodníkovi, jenž obíral ženy o miliony dolarů pomocí populární seznamovací aplikace.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel se drží v nejlepší pětce již tři týdny, tentokrát mu patří druhé místo. Hned za tímto počinem je romantická česká komedie Bábovky.

Čtvrtou příčku obsadila Čára 2 (Tall Girl 2), pokračování americké komedie, jenž zobrazuje příběh vysoké teenagerky na střední škole.

Závěrečné páté místo patří britskému akčnímu dramatu Rozhněvaný muž (Wrath of Man) v hlavní roli s Jasonem Stathamem, jenž není produkován Netflixem.

Zdroj: Netflix, ČSFD

Oblíbené