Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Ozark vévodí seriálům, film 365 dní: Ten den se i nadále drží na špici

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Květen je ve své polovině a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 2. až 8. květnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Čtvrtá série Ozarku se vyšvihla až na první příčku. Za ní klesli Srdcerváči (Heartstopper), britské romantické drama, jenž vypráví o přátelství dvou chlapců, které se vyvíjí natolik, až oba zjistí, že jsou více než přáteli.

Pohádka Zvířecí případy (The Creature Cases) obsadila třetí příčku, za ní se usadila druhá série Bridgertonových (Bridgerton), která se drží již sedmý týden.

Elitní pětici uzavírá španělské akční sci-fi Eden vás vítá (Welcome to Eden), jenž je o partě přátel, kteří vyrazí na odlehlý ostrov. Nečeká je tam ale zrovna klidný pobyt.

Polské romantické drama 365 dní: Ten den (365 Days: This Day) se opět objevuje na první příčce ve filmových dílech, za ním se skrývá novinka v podobě Zase nepoužitelní (The Takedown).

„Nesourodá dvojice policajtů se musí po deseti letech dát dohromady a vyšetřit vraždu ve francouzském městě, kde to mezi lidmi vře a kde hrozí nebezpečné spiknutí,“ popsal tento francouzský film Netflix.

Americké romantické drama Letní úlet (Along for the Ride) obsadilo čtvrté místo, za ním můžeme vidět akční drama Ava: Bez soucitu (Ava). Pětku nejsledovanějších filmů uzavírá 365 dní (365 Days).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené