Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Outer Banks i nadále kraluje seriálům, lidi stále sledují reality shows

Publikováno

dne

I tento týden vám přinášíme náš tradiční souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou v České republice, ale také ve světě?

Další týden roku 2023 je za námi. I tento rok by měl být ze strany Netflixu nabitý, plánují se i pokračování oblíbených seriálů. Jaké byly v České republice v týdnu mezi 27. únorem až 5. březnem nejvíce sledovány?

Stejně jako minulý týden se na špici drží Outer Banks, přesněji jeho třetí série. Následuje reality show Jako ulití (Perfect Match), poté nová druhá série komedie Sex/Život (Sex/Life).

Ta odsunula na čtvrtou příčku pátou sérii F1: Touha po vítězství (Formula 1: Drive to Survive), elitní pětici poté uzavírá první série Outer Banks.

Zajímavostí mimo žebříček je to, že vyšla nová reality show Too Hot to Handle: Německo. Můžeme se na ni těšit i v dalších částech Evropy?

V globálu je třetí série Outer Banks taktéž na vrcholu, má na kontě 99 milionů zhlédnutých hodin. Následuje druhá série Sex/Život (44 milionů), Jako ulití (43 milionů), první série Outer Banks (34 milionů) a Vražda Murdaughových: Skandál na jihu (33 milionů).

V neanglicky mluvicích seriálech je na špici i nadále mexický thriller Triada (Triptych), který má takřka 40 milionů zhlédnutých hodin.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené