Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Nový dokumentární seriál Harry & Meghan zabodoval i u českého publika

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 5. až 11. prosincem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Již třetí týden je ve vedení mezi seriály populární Wednesday. Herečka Jenna Ortega se nyní těší obrovskému zájmu, tudíž se dá v příštím roce očekávat pokračování.

Nový dokumentární seriál Harry & Meghan, který vypráví příběh královské dvojice od samotného začátku, se okamžitě vyšvihl na druhé místo.

Následuje 4. série Too Hot To Handle, hned za ním je německo-americké drama 1899. Pátou příčku uzavírá žebříček seriálů italská novinka Pitomý Vánoce (I Hate Christmas).

„Nezadaná zdravotní sestra příbuzným namluvila, že s někým chodí, a teď zoufale potřebuje do Vánoc nějakého přítele sehnat. A má na to pouhých 24 dní!“ popsal jej Netflix.

A co filmy? Těm vládne česká komedie Večírek. Následuje akční fantasy Trol (Troll). Milenec lady Chatterleyové (Lady Chatterley’s Lover) se dostal na třetí příčku.

Novinka ze Španělska Nevyzpytatelné cesty Boží (God’s Crooked Lines), jenž vypráví příběh soukromé vyšetřovatelky, která se kvůli případu nechala zavřít do psychiatrické léčebny, byl čtvrtým nejsledovanějším v daném týdnu.

Elitní pětici uzavírá Moje jméno je Vendetta (My Name Is Vendetta).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené