Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Nová série Zaklínače odsunula Papírový dům

Publikováno

dne

Stejně jako každý týden vám přinášíme žebříčky nejslavnější streamovací služby Netflix. Minulý týden ovládl seriál Zaklínač, který přitom vyšel až v pátek. Odsunul tak Papírový dům, který vedl v předchozím týdnu.

Streamingová služba Netflix přišla s dalším týdenním žebříčkem, který mapuje nejsledovanější filmy a seriály v uplynulém týdnu.

Nejprve se tradičně podíváme na Českou republiku, ve které v seriálech vede 2. série Zaklínače, která vyšla v pátek 17. prosince. Druhá příčka patří první sérii téhož seriálu, v nejlepší desítce je počtvrté v historii.

Třetí místo obsadila 5. série Papírového domu, který je v žebříčku nejsledovanějších seriálů již poosmé. Hra na oliheň se i nadále drží v nejlepší pětce, patří ji čtvrtá příčka. V žebříčku se objevila již 14x.

Nejlepší pětici zakončuje první série Papírového domu. Filmům vévodí animák Zpátky do divočiny, druhou příčku obsadil V nemilosti.

Český film Shoky & Morthy: Poslední velká akce se propadl na třetí místo, poprvé se v žebříčku ukazuje i Greenland: Poslední úkryt. Závěrečnou pátou příčku obsadil Chlapec, kterému říkají Vánoce.

Svět se rozděluje na anglicky a neanglicky mluvící seriály a filmy. Nejprve se tak podíváme na anglické seriály, kterým vévodí druhá série Zaklínače. První příčku ve filmech obsadil V nemilosti.

Nejsledovanějším neanglickým seriálem byla 5. série Papírového domu, první příčku ve filmech obsadilo mexické drama Tvá neznámá.

Zdroj: Netflix

Oblíbené