Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Nová série Ty okamžitě ve vedení, do popředí se dere i nová reality show z Jižní Koreje

Publikováno

dne

I tento týden vám přinášíme náš tradiční souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou v České republice, ale také ve světě?

Další týden roku 2023 je za námi. I tento rok by měl být ze strany Netflixu nabitý, plánují se i pokračování oblíbených seriálů. Jaké byly v České republice v týdnu mezi 6. až 12. únorem nejvíce sledovány?

Na první příčku se vyšvihla novinka v podobě čtvrté série Ty (You). „Joe chce v Londýně hodit minulost za hlavu a začít znovu a líp. Cesta to ale bude trnitá a navíc ho ovládne nová posedlost,“ popsal jí Netflix.

Následuje První republika, za kterou je v závěsu Wednesday. Čtvrtá příčka patří jihokorejské reality show Physical: Sto statečných (Physical: 100), kde soutěžící plní různé úkoly a vítěz si odnese pořádný balík peněz.

Elitní pětici uzavírá druhá série Ginny a Georgia (Ginny & Georgia). Jak jsou na tom globální žebříčky? Těm vládně taktéž nová série Ty, které mají 92 milionů odsledovaných hodin.

Následují druhá série Ginny a Georgie, Wednesday, první série Ty a první série Ginny a Georgie. Neanglicky mluvícím seriálům poté vládne Physical: Sto statečných, které mají přes 41 milionů zhlédnutých hodin.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené