Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Nová reality show Jako ulití (Perfect Match) okamžitě vzbudila velký zájem

Publikováno

dne

I tento týden vám přinášíme náš tradiční souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou v České republice, ale také ve světě?

Další týden roku 2023 je za námi. I tento rok by měl být ze strany Netflixu nabitý, plánují se i pokračování oblíbených seriálů. Jaké byly v České republice v týdnu mezi 13. až 19. únorem nejvíce sledovány?

Na vedoucí pozici se nic nezměnilo, i podruhé zde můžeme vidět Ty (you), přesněji jeho čtvrtou sérii. Následují ovšem novinky, druhé místo obsadila reality show Jako ulití (Perfect Match).

„Páry, které prokážou, že jsou kompatibilní, si budou moct pohrát s taktikou a vášněmi, protože dostanou právo dát dohromady nebo rozdělit ostatní soutěžící,“ zní popisek Netflixu.

Následuje italské krimi drama Právo podle Lidie Poët (The Law According to Lidia Poët), které vypráví příběh ženy, která vyšetřuje vraždy o bojuje za to, aby mohla být advokátkou.

Čtvrtá pozice patří thrilleru s prvky hororu Rudá růže (Red Rose). „Pár mladých podivínů si stáhne aplikaci, která po nich chce, aby dělali nebezpečné věci s děsivými následky. A zadělají si tím na opravdové léto hrůzy.“

Pátou příčku obsadila Wednesday, která se nám v následujícím týdnu pravděpodobně po 13. týdnech vytratí z elitní pětice. Co se nejvíce sleduje ve světě?

Stále vede čtvrtá série Ty, která má 64 milionů zhlédnutých hodin. Následuje nová reality show Jako ulití. Neanglicky mluvícím seriálům kraluje jihokorejská reality show Physical: Sto statečných.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené