Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Největší zájem nadále budí Ginny a Georgia, na výsluní přichází druhá série Vikingové: Valhalla

Publikováno

dne

I tento týden vám přinášíme náš tradiční souhrn toho, co lidé sledují na populární streamingové platformě Netflix. Jaké seriály momentálně vládnou v České republice, ale také ve světě?

Druhý týden roku 2023 je za námi. I tento rok by měl být ze strany Netflixu nabitý, plánují se i pokračování oblíbených seriálů. Jaké byly v České republice v týdnu mezi 9. až 15. lednem nejvíce sledovány?

První série americké komedie Ginny a Georgia (Ginny & Georgia) byla velmi populární, tvůrci tak přišli s pokračováním, které vyšlo 5. ledna. Druhá série se okamžitě vyšvihla na první příčku, kde se udržela i v tomto týdnu.

Hned za ní je i nadále Wednesday, která se v žebříčku drží již osmý týden. Pokračování bychom se měli dočkat někdy v první polovině roku 2024.

Díky nové druhé sérii se nám na třetí příčku vyšvihla i první série Ginny a Georgia. Za ní můžeme vidět novinku, a to druhou sérii Vikingové: Valhalla (Vikings: Valhalla).

„Dobýt další země a získat velkou moc, to je pro Freydis, Leifa a Haralda lákavá představa. Vyrazí proto do různých končin světa a přitom narazí na staré i nové nepřátele,“ zní popisek Netflixu.

Elitní pětici seriálů uzavírá thriller Přítelkyně smrti (Woman of the Dead). Nyní se ale pojďme podívat na světové žebříčky. V nich je podobný trend jako v našich končinách.

Ve vedení je první série Ginny a Georgia, která má přes 162 milionů zhlédnutých hodin. Následuje její první série s 63 miliony, poté Wednesday (57 milionů), Vikingové: Valhalla (55 milionů) a Kaleidoskop (46 milionů).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené