Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Film Na západní frontě klid se okamžitě dostal do vedení

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září se pomalu blíží ke svému konci a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 24. až 30. říjnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Minisérie Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera (DAHMER: Monster: The Jeffrey Dahmer Story) se vrátila zpátky na první příčku, na druhé můžeme vidět novinku Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora (Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities).

Toto mysteriózní hororové drama vypráví příběhy, nad kterými zůstává rozum stát. Vidím vás (The Watcher) se již propadl na třetí příčku, čtvrtá patří americkému romantickému dramatu Od nuly (From Scratch).

Elitní pětici seriálů uzavírá třetí série reality show Láska je slepá. Jak jsou na tom filmy? V těch dle očekávání vede novinka Na západní frontě klid (All Quiet on the Western Front).

„Sotva sedmnáctiletý Paul jde za první světové války bojovat na západní frontu. Naverbovat se nechal s nadšením, to se ale v brutální realitě zákopů rychle vytrácí,“ popsal jej Netflix.

Škola dobra a zla (The School for Good and Evil) najdeme na druhém místě, třetí patří novince Dobrá sestra (The Good Nurse). Česká komedie Mimořádná událost obsadila předposlední pozici, žebříček uzavírá španělský horor Jaula (The Chalk Line).

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené