Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Do popředí se dostal Eden vás vítá, filmům kraluje komedie Maturitní ročník

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Květen je ve své polovině a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 9. až 15. květnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Španělské akční sci-fi Eden vás vítá (Welcome to Eden) se vyšvihlo na první příčku v seriálech, za ním se nachází novinka Advokát (The Lincoln Lawyer).

O čem to je? „Idealistický právník úřaduje ze zadního sedadla svého Lincolnu a nabourává přitom zavedené pořádky,“ popsal jej Netflix.

Čtvrtá série Ozarku klesla na třetí příčku, čtvrtým nejsledovanějším seriálem byl Clark: Hvězdný zločinec (Clark), švédské drama. Pětici uzavřely Zvířecí případy (The Creature Cases).

Filmům vévodí komedie Maturitní ročník (Senior Year), který vypráví příběh roztleskávačky, jenž upadla na 20 let do kómatu. Zase nepoužitelní (The Takedown) se umístili na druhém místě.

Česká komedie Deníček moderního fotra byla třetím nejsledovanějším filmem, za ním skončilo americké romantické drama Letní úlet (Along for the Ride). Nejsledovanější pětici uzavřel Marmaduk (Marmaduke).

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené