Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Ďábel v Ohiu zaujal nejvíce diváků, do žebříčku zasáhl i Pokémon

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Září je ve své polovině a dnes se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 5. až 11. zářím na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

První příčka v seriálu připadla Ďáblu v Ohiu (Devil in Ohio). Nová pátá série Cobra Kai se dostala na druhou příčku, na CSFD je navíc výborně hodnocená, získala dosud 88 %.

Novinka Můj brácha má prima holku (Dated and Related), která byla třetí nejsledovanější, se řadí mezi klasické americké reality show. V této se sourozenci snaží najít druhému spřízněnou duši.

Novinku Pokémon Master Journeys můžeme vidět na čtvrtém místě, elitní pětici poté uzavírá další novinka Nedokonalí (The Imperfects).

„Na Abbi, Tildě a Juanovi se děsivě podepíší vedlejší účinky experimentu, který podstoupili. Všichni tři proto spojí síly, aby našli jeho autora i lék,“ zní popisek Netflixu.

Láska ve vile (Love in the Villa) se dostala na první příčku ve filmech, posunula tak za sebe britský thriller Jen na skok (I Came By).

Čas na sebe (Me Time) v hlavní roli s Kevinem Hartem se dostal až na třetí pozici, čtvrtou obsadilo Zúčtování (The Accountant). Pětici filmů uzavírají Tři Tygři ve filmu: JACKPOT.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené