Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Češi sledují nejvíce seriál Anatomie skandálu, filmům vládnou Chyby

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Poslední dubnový týden je za námi a my se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali v období mezi 18. a 24. dubnem na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Anatomie skandálu (Anatomy of a Scandal) se v žebříčku nachází již podruhé, nyní vévodí seriálům. Za ním jsou již popáté Bridgertonovi (Bridgerton), přesněji jejich druhá série.

Dokumentární série s vrahy jsou velmi populární, díky čemuž na třetí příčce nechybí Rozhovory s vrahem: Výpověď Johna Waynea Gacyho (Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes: Limited Series).

Reality show Ultimátum: Vzít se, nebo vzít roha? (The Ultimatum: Marry or Move On) se propadla na čtvrtou příčku, žebříček seriálů uzavírá novinka v podobě 5. série Makléřů z Holywoodu (Selling Sunset: Season 5).

Jak jsou na tom filmy? Na prvním místě jsou Chyby, to je český romantický film z roku 2021. Druhou příčku obsadilo Někde mezi (The In Between), americké romantické drama.

Nový britský thriller Rozhodnutí nebo život (Choose or Die) nechybí na třetím místě, poté následují polské filmy Zkrocení zlé ženy (The Taming of the Shrewd) a Furioza.

Zdroj: CSFD, Netflix

Oblíbené