Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Bridgertonovi válcují sledovanost, polské filmy nabírají na popularitě

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

Další dubnový týden je za námi a my se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Na první příčce v seriálech je opět druhá série Bridgertonových (Bridgerton), která se v žebříčku drží již čtvrtý týden.

Za ní se nachází reality show Ultimátum: Vzít se, nebo vzít roha? (The Ultimatum: Marry or Move On), která nabírá na popularitě.

Pátá série Elity (Elite) obsadila třetí příčku, za ní je novinka v podobě Anatomie skandálu (Anatomy of a Scandal). O čem toto drama je?

„Jako žena mocného politika se má Sophie skvěle. Na povrch ale vyplují skandální tajemství, manžel James musí čelit vážnému obvinění a její život se otřese v základech,“ zní popis Netflixu.

Elitní pětici uzavírá první série Bridgertonových. Jak jsou na tom filmová díla? Někde mezi (The In Between) se vyhouplo na první příčku a poslalo za sebe polský film Furioza.

Polská romantická komedie Zkrocení zlé ženy (The Taming of the Shrewd) je na třetí příčce, za ním se nachází další novinka v podobě britského hororu Rozhodnutí nebo život (Choose or Die). Ježek Sonic (Sonic the Hedgehog) uzavřel pětici, v žebříčku je již posedmé.

Zdroj: Netflix, CSFD

Oblíbené