Spojte se s námi


Filmy a seriály

Žebříčky Netflixu: Bridgertonovi nadále ve vedení, nová série Elity se dere na vrchol

Publikováno

dne

Filmy a seriály jsou nedílnou součástí našich životů. Netflix, jedna z nejoblíbenějších streamovacích platforem, vydává každý týden přehled toho, co její diváci nejvíce sledují. A my se podíváme na to, jak je na tom naše Česká republika.

První dubnový týden je za námi a my se zpětně podíváme na to, co fanoušci seriálů a filmů sledovali na populární streamingové platformě Netflix, jenž pravidelně zveřejňuje své žebříčky.

Seriálům i nadále vévodí druhá série Bridgertonových (Bridgerton), která je dle hodnocení na ČSFD ještě lepší, než ta první. Fanoušci jí dávají 74 %.

Druhou příčku obsadila nová reality show Ultimátum: Vzít se, nebo vzít roha? (The Ultimatum: Marry or Move On), kterou uvádí dvojice manželů Lacheyových známá z pořadu Láska je slepá.

Třetí příčku obsadila první série Bridgertonových, za nimi je animák Super zvířátka (Super PupZ). Poslední pátou příčku obsadila pátá série Elity (Elite).

Nyní se pojďme podívat na filmy, kde můžeme na prvních dvou příčkách vidět novinky, tedy alespoň na Netflixu. Nejsledovanějším filmem totiž byl polské drama Furioza z roku 2020.

Za ním je americké romantické drama Někde mezi (The In Between). Na třetím místě se umístil thriller The 355, na čtvrtém Ježek Sonic (Sonic the Hedgehog).

Elitní pětici uzavírá americká komedie V bublině (The Bubble). Na jaký film či seriál se nyní plánujete dívat vy?

Zdroj: Netflix, ČSFD

Oblíbené