Spojte se s námi


Celebrity

Zápas hvězdy Love Islandu v Oktagonu se ruší. Vlček si z Thajska přivezl zákeřnou infekci: Musel jsem hned pod kudlu

Oktagon je sice československou jedničkou na MMA scéně, nicméně svůj dosah a svou popularitu se snaží občas zvýšit za pomocí zápasů celebrit. Jedna se měla představit na pražské Štvanici, konkrétně hvězda Love Islandu Zbyněk Vlček. Jeho zápas se ale bohužel ruší.

Publikováno

dne

Oktagon je sice československou jedničkou na MMA scéně, nicméně svůj dosah a svou popularitu se snaží občas zvýšit za pomocí zápasů celebrit. Jedna se měla představit na pražské Štvanici, konkrétně hvězda Love Islandu Zbyněk Vlček. Jeho zápas se ale bohužel ruší.

Jeden z nejkritizovanějších duelů zřejmě v celé historii Oktagonu se ruší. Na vině jsou ovšem velice nepříjemné problémy jednoho z aktérů. Na Štvanici se měl totiž představit influencer a hvězda Love Islandu Zbyněk Vlček.

Kritika, která se na něj snesla, byla ovšem velmi neférová. Sice ještě nikdy neabsolvoval profesionální zápas, nicméně od dětství se věnoval judu, letos absolvoval i amatérský duel v MMA, který vyhrál.

Mimo Love Island a podcast se „proslavil“ tím, že mu přebral přítelkyni hvězdný bojovník Makhmud Muradov, jenž nyní válčí v UFC. Vlček měl nabídku také od Clash of the Stars, ale odmítl.

Populární influencer se měl na Štvanici představit v duelu s Gabrielem Törökem, dokonce vyrazil na přípravný kemp do Thajska, kde byl s takovými esy jako jsou Jiří Procházka, David Kozma či Vlasto Čepo.

Bohužel si ale odvezl nepříjemný suvenýr. Stafylokokovu infekci. Sám Vlček to oznámil na svých sociálních sítích, kde mimo jiné připomněl, že před necelými dvěma měsíci podstoupil operaci menisku a ve stejný den dostal nabídku od Oktagonu.

Neváhal ani vteřinu, po týdnu bylo koleno v pořádku a prý jej postupně přestalo omezovat. Posléze začal s tréninky, připravoval se v gymu Gorila MMA a trénoval i s Dominikem Luksem. Následoval zmíněný odlet do Thajska.

„Byl jsem bez zranění, na tréninku vše klapala, jak mělo. Těšil jsem se na zápas. Tři dny před odletem domů mi trochu zčervenal loket. Nějak jsem to neřešil, trénoval jsem dál. Následující dny mi loket začal natékat a na konci se udělala malá boule. Dostal jsem antibiotika a poslední den jsem byl bez tréninku. Stále jsem byl ready na zápas, ale v den odletu už loket nevypadal vůbec hezky a začínal jsem se obávat. Včera o půlnoci jsme se vrátili do Prahy a domluvili jsme doktora hned na dnešní ráno,“ vyjádřil se Vlček na Instagramu.

„Když se na to dnes ráno doktor podíval, řekl, že to musí jít okamžitě z těla ven, šel jsem pod kudlu a ať se zápasem nepočítám. Nevěděl jsem, co v tu chvíli říct. Nechtěl jsem tomu věřit. Jedná se o infekční onemocnění, které je potřeba dát okamžitě z těla ven. Bohužel jsou tyto infekce v thajském dusném prostředí poměrně běžné a mně se to tentokrát nevyhnulo,“ dodal.

Na závěr svého vyjádření přiznal, že je obrovsky zklamaný, nicméně situaci bere tak, jak je, a je odhodlaný jít dál. Poděkoval i svému týmu a všem, co v přípravě stáli za ním.

Zdroj: Oktagon MMA, Zbyněk Vlček, Instagram

Oblíbené