Spojte se s námi


Reality show

Začíná reality show Survivor! V prvním díle uvidíme vtípky celebrit na úkor soupeřů i noční kolaps

Konečně jsme se dočkali, začíná dlouho očekávaný Survivor! Tvůrci pořadu už dokonce sdíleli první záběry soutěžících z ostrova. Na co se můžeme v prvním díle těšit?

Publikováno

dne

Konečně jsme se dočkali, začíná dlouho očekávaný Survivor! Tvůrci pořadu už dokonce sdíleli první záběry soutěžících z ostrova. Na co se můžeme v prvním díle těšit?

Survivor začíná!

27. únor je tím datem, kdy bude odvysílán první díl Survivoru. Zhlédnout jej můžete na platformě VOYO, televizní diváci si budou muset na premiéru počkat další týden. Na stanici TV Nova se totiž objeví až 5. března.

Tvůrci soutěže se snaží diváky na novou sérii nalákat všemi možnými způsoby. Již dokonce vypustili ukázky z prvního dílu na ostrově, které poodhalily počáteční atmosféru na ostrově. Na co zajímavého se můžeme těšit?

Rivalita mezi Titány a Lovci

Jak je již známo, mezi sebou budou soutěžit dva kmeny s názvem Titáni a Lovci. Titáni budou složeni ze známých osobností, naopak Lovci budou soutěžící z řad běžných lidí.

Z celkového vítězství se zatím radoval vždy soutěžící, jenž začínal v kmeni složeném z běžných lidí. To ale v nové řadě budou jistě chtít Titáni změnit. A první záběry nasvědčují tomu, že se chtějí známé osobnosti dostat soupeřům pořádně pod kůži.

Vidět to lze na prvním společném setkání všech soutěžících. A nejaktivnější v tomto ohledu byl Samuel „Pirát“ Krištofič a Martin „Mikýř“ Mikyska. Takto například Pirát reagoval na otázku Ondřeje Novotného, zda v Lovcích vidí někoho, kdo by jeho tým mohl ohrozit: „Potenciálně je každý nebezpečný samozřejmě, ale tady se držíme jen na té rovině teoretické. Takto od oka ne,“ odpověděl rázně Pirát.

Následně se ke slovu dostal i Mikýř, jenž si s sebou vzal vlastní hůl. „To je luk, se kterým jsem se rozhodl tady být. Doufám, že mi ho nevezmete, budu ho bránit tělem,“ reagoval na štiplavou poznámku Ondřeje Novotného směrem k jeho vybavení. Poté se ale měl možnost vyjádřit směrem k soupeřům, přičemž Mikýř si vzal na paškál soutěžícího, jenž do soutěže zamířil v saku. „Frajer se sakem je fakt odvážnej, že si ho sem vzal. Myslím si, že bude nebezpečnej,“ reagoval Mikýř se svou typickou dávkou ironie.

Jde tak vidět, že si Titáni z Lovců nic nedělají, z obou kmenů bude navíc jiskřit vzájemná rivalita. Dle reakcí Mikýře také bylo možné vypozorovat, že si v soutěži bude chtít ponechat tvář, podle které jej známe z internetu. Tedy tvář baviče, jenž na situace reaguje pohotově a ironicky. Otázkou zůstává, jak dlouho mu tato maska na opuštěném ostrově vydrží.

Survivor začal kolapsem

První noc navíc přinesla jednu velkou nepříjemnost a to kolaps soutěžícího z kmene Lovců. Vzhledem k tomu, že záběry byly pořízeny v noci, nebylo možné rozklíčovat, o kterého soutěžícího se přesně jednalo.

„Najednou sebou škubnul a sténal bolestí. Bylo mu hrozně špatně, měl i nějaký záchvaty,“ komentovali spolubojovníci situaci v kmeni. Více nám prozradí až první díl Survivoru.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené