Spojte se s námi


Kultura

Věčný Ozzy Osbourne ve studiu válí. Dva zveřejněné singly jsou skvělým lákadlem na nové album

Publikováno

dne

Legenda, otec zakladatel a jeden z nejvýjimečnějších muzikantů všech dob. Ozzy Osbourne má mnoho titulů. Proslavil se jak působením v kapele Black Sabbath, tak svou sólovou dráhou. A právě sólovou desku vydává v září. Vydal již dva singly, oba jsou skvělým lákadlem na nové album.

Ozzy Osbourne má velké zdravotní problémy. Léta před fanoušky tajil Parkinsonovu chorobu, podepsala se na něm však i divoká léta plná alkoholu a drog. Z fotografií, které se objevují v médiích, je zřejmé, že si kombinace výše zmíněného vybírá svou daň.

To však hvězdnému frontmanovi světově významné kapely Black Sabbath nebrání v tom, aby nadále tvořil hudbu. Aktuálně jsou zveřejněny dva singly z nové desky, jejíž vydání je plánováno na 9. září.

Nové album se bude jmenovat Patient Number 9. Na desce bude i stejnojmenná skladba, která byla zveřejněna jako první. Během čtyř týdnů nasbírala na platformě YouTube přes 3 miliony zhlédnutí, přes 2 miliony poslechů zaznamenala skladba na Spotify.

Další píseň, která se objeví na desce, byla zveřejněna v pátek. Jmenuje se Degradation Rules a spolu s Ozzym ji hraje neméně legendární osobnost, konkrétně kytarista Tony Iommi, jehož fanoušci mohou znát rovněž z Black Sabbath.

„S Tonym to byla skvělá spolupráce. Je to mistr riffů. V tomto ohledu se ho nikdo nemůže ani dotknout. Přál bych si, abychom takové písně nahráli pro album Black Sabbath,“ cituje Osbournea server Kerrang.

Na novém albu si mimo Iommiho zahrál na kytaru Jeff Beck, v několika skladbách se mohl vyřádit Zakk Wylde. Hostuje i slavný Eric Clapton. Nová deska bude mít celkem 13 skladeb.

Zdroj: YouTube, Spotify, Kerrang

Oblíbené