Spojte se s námi


Různé

Ve znamení Štíra

Každý z nás je narozen v jednom ze dvanácti znamení zvěrokruhu, mezi které patří třeba Panna, Kozoroh, Býk, Váhy nebo Štír. Právě poslední zmíněné znamení mají ti, kteří se narodili od 24. října do 22. listopadu, tedy v období, které probíhá právě teď. Jací jsou lidé s tímto znamením? Jaké jsou jejich silné a slabé stránky? Pojďte je odkrýt společně s námi

Publikováno

dne

Každý z nás je narozen v jednom ze dvanácti znamení zvěrokruhu, mezi které patří třeba Panna, Kozoroh, Býk, Váhy nebo Štír. Právě poslední zmíněné znamení mají ti, kteří se narodili od 24. října do 22. listopadu, tedy v období, které probíhá právě teď. Jací jsou lidé s tímto znamením? Jaké jsou jejich silné a slabé stránky? Pojďte je odkrýt společně s námi.

Také živly se podílí na tom, co je pro jednotlivá znamení typické. Znamení zvěrokruhu se totiž dělí na zemská (Býk, Panna, Kozoroh), vodní (Rak, Štír, Ryby), ohnivá (Beran, Lev, Střelec) a vzdušná (Blíženci, Váhy, Vodnář). Štír tedy patří mezi vodní znamení, která jsou příznačná třeba silnou empatií. 

Charakteristika znamení

Štíři sice mohou působit nedostupně, nicméně jejich duše je opravdu hluboká a jejich empatie je na hodně vysoké úrovni. Pokud jim však něco provedete, dejte si pozor, neboť lidé narozeni v tomto znamení si vše zapamatují a jsou schopni vám starou křivdu vrátit.

Také mají silně vyvinutou intuici, druhého člověka dokážou lehce odhadnout a pokud se mu nelíbí, dají mu to jasně najevo. 

Láska

Jak už bylo zmíněno výše, Štíři mají hlubokou duši, z čehož vyplývá, že v lásce jsou hodně vášniví. Udělají pro vás první poslední, ale nikdy ho nesmíte zklamat. Protože takovou situaci už u nich nejspíš nikdy nenapravíte. Proto si dávejte veliký pozor, abyste jejich city neranili. 

Přátelství

Štíři si k sobě nepustí jen tak někoho, jsou velice opatrní, a proto je někteří lidé považují za odtažité. Když vás Štír přijme, bude se snažit o to, abyste se měli co nejlépe. Ale stejně jako u partnerství, i tady si dávajete pozor, abyste jim neublížili, protože to by mohl být úplný konec a už byste se k sobě nikdy nemuseli vrátit.

Žena

Něžné pohlaví narozené v tomto znamení je typické tím, že vidí do ostatních. Ženy ve Štíru bývají často přecitlivělé, jdou si za svým cílem a nemají problém vám říct svou kritiku. Většinou si u každého najde alespoň jednu slabost, kterou v případě zklamání může využít.

Muž

Muži chtějí, aby se dalo na jejich rozhodnutí a aby se jim neodporovalo. Zároveň si zapamatují, když pro ně uděláte něco hezkého. Stejně jako ženy ale nedovedou snést to, že jim někdo ublíží.

Známé osobnosti

Pokus bychom zamířili mezi známé osobnosti, tak ve znamení Štíra se narodila Marta Kubišová, Pavel Zedníček nebo František Černý. Ze zahraničních můžeme vyjmenovat Katy Perry, Julii Roberts, španělského malíře Picassa nebo fotbalovou legendu Diega Maradonu.

Zdroj: novinky.cz, horoskopy.cz

Oblíbené