Spojte se s námi


Filmy a seriály

Už jste viděli tohle nadlidské a dechberoucí vystoupení? Diana Mórová poslala duo Ramadhani Brothers přímo do finále!

Neuvěřitelné, nadlidské, naprosto impozantní – přesně takto by se dalo interpretovat vystoupení Ramadhani Brothers v soutěži Česko Slovensko má talent. Porotkyně Diana Mórová tuto dvojici následně za použití zlatého bzučáku poslala až do finále!

Publikováno

dne

Neuvěřitelné, nadlidské, naprosto impozantní – přesně takto by se dalo interpretovat vystoupení Ramadhani Brothers v soutěži Česko Slovensko má talent. Porotkyně Diana Mórová tuto dvojici následně za použití zlatého bzučáku poslala až do finále!

Dvojice Fadhili Ramadhani a Ibrahim Mwaimisa, jež tvoří duo Ramadhani Brothers, pochází z afrického kontinentu, konkrétně tedy z Tanzánie. Avšak navzdory názvu nejsou tito dva mimořádně talentovaní soutěžící pokrevně spojeni.

Odkud se tedy vzal název Ramadhani Brothers? Jak po vstupu na jeviště jeden z dvojice vysvětlil, je to způsobeno tím, že jsou oba velcí kamarádi a jsou vlastně pořád spolu.

A to je ostatně důkazem toho, pochopitelně kromě tvrdého tréninku, proč jsou Fadhili a Ibrahim tak skvěle mentálně spojeni.

Nutno podotknout, duo Ramadhani Brothers se v roce 2022 dostalo do finále desátého ročníku Australia’s Got Talent. Ve stejném roce dosáhli Fadhili s Ibrahimem totožného úspěchu také ve francouzském Talentu. Letos byli rovněž ve finále ve španělské obdobě této soutěže a v semifinále Rumunsko má talent.

No a nedávno přišli své umění ukázat také do Česko Slovensko má talent. To, co mohli diváci v sále nebo u televizních obrazovek vidět se dá interpretovat různě, v několika superlativech. Na jejich vystoupení se ostatně v níže přiloženém videu můžete sami podívat.

Další postup do finále!

Duo Ramadhani Brothers podalo nadlidský, vskutku fascinující výkon. Zkrátka a dobře předvedli skvělou show, po které se diváci v sále dožadovali přímého postupu do finále.

A to jim porotkyně Diana Mórová dopřála, když po podrobném zhodnocení zmáčkla zlatý bzučák, čímž dvojici z Tanzánie poslal právě až do finále.

„Víš, někdy si povím, že to vypadá tak jednoduše… A přitom je to jedno z nejtěžších vystoupení, co jsem tady viděla, co se týče artistických věcí. Přišli s něčím, čím jakoby si sebou přinesli i svou kulturu. Jednoduše se mi to nesmírně líbilo,“ řekla Mórová po dechberoucím vystoupení.

Závěrem se hodí podotknout, že člověk v dnešní době vcelku snadno nabyde dojmu, že už viděl snad vše. Soutěž Česko Slovensko má talent nás ale rychle dokáže vyvést z omylu.

Zdroje: Česko Slovensko má talent, TV Prima

Oblíbené