Spojte se s námi


Novinky

Už jste viděli tento krásný duet? Soutěžící Tomáš si splnil sen, s Martou Jandovou si zazpíval slavnou píseň od Olympicu

TV Prima odvysílala minulou neděli další díl soutěže Česko Slovensko má talent. Viděli jsme v něm mnoho úžasných vystoupení, diváky v sále a u televizních obrazovek však možná ze všeho nejvíc zaujal duet soutěžícího s Martou Jandovou.

Publikováno

dne

TV Prima odvysílala minulou neděli další díl soutěže Česko Slovensko má talent. Viděli jsme v něm mnoho úžasných vystoupení, diváky v sále a u televizních obrazovek však možná ze všeho nejvíc zaujal duet soutěžícího s Martou Jandovou.

Po roce se soutěžící Tomáš opět ukázal v soutěži Česko Slovensko má talent. A opět to bylo pěvecké vystoupení s kytarou.

Jak už při svém vstupu na jeviště přiznal, v minulém ročníku této slavné talentové soutěže mu postup do dalšího kola utekl. Jak prozradil, od Marty Jandové a Diany Mórové si za svůj výkon vysloužil „ano“, Jakub Prachař a Jaro Slávik jej ale do dalšího kola nepustili.

Letos tedy přišel zkusit své štěstí znovu, porotcům a divákům v sále zazpíval svou vlastní píseň s názvem „Občas se sám sebe ptám“.

Po jeho vystoupení už chtěla porota přejít k hodnocení, Tomáš ovšem požádal Martu Jandovou o duet. Byl by to prý jeho splněný sen. Známá porotkyně a zpěvačka mu onen sen splnila, načež si společně zazpívali skladbu od Olympicu „Slzy tvý mámy šedivý“.

Nutno podotknout, duet to byl opravdu krásný a není divu, že trochu přece jen ovlivnil hodnocení porotců.

Od Dyka a Jandové „ano“, dál však nepostoupil

„Z profesního hlediska ta muzika, to ovládání té kytary je na takové úrovni, že by se to sem asi ani nehodilo. Ten text mi vlastně přišel celkem dobrý. A jediné, co jsem si říkal, že máš fakt dobré, je tvůj hlas,“ řekl Vojtěch Dyk ve svém hodnocení.

„Máš nádherný hlas. Nech ostatní, ať ti hrají na kytary a na klavíry. Ty se soustřeď na to, v čem jsi podle mě ojedinělý. A to je ten tvůj ničím nezatížený hlas,“ doplnil.

Přestože mu Jandová i Dyk udělili ano, hned trojice porotců se ale shodla na „ne“. „Tomáši letos ne, ale příští rok třeba už ano,“ řekl Prachař.

Tomáš tedy do dalšího kola soutěže Česko Slovensko má talent nepoustoupil. Jestliže však poslechne speciálního porotce Dyka a soustředí se čistě na zpěv, kdo ví, v jaké formě do příštího ročníku přijde.

Zdroje: Česko Slovensko má talent, TV Prima

Oblíbené